Strona 5020 z 5253 Pierwszy 50105019502050215030 Ostatni
50 191. do 50 200. z 52525
    Mamusia Amelki Avatar madziarena
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    9
    Dziękuję (Otrzymane)
    533
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Domyślnie Odp: Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej
    Owca nie jestem załamana, pogoda mnie dołuje nic się nie chce ... lenia mam :P a w domu mnóstwo roboty, maleńką oduczam trzymania na rączkach :P cwaniara dała mi popalić raz, nie chciała spać w nocy tylko na rączki i zwiedzać domek oł noł !! nie ma :P
    co do nauki - ja tam do konca liceum miała pasek hehe i stypendium premiera :P ale z Ami tak nie chce - za dużo później na głowie hehe szczerze to ja nigdy nie miałam oceny 1 i 2 :P hehe jak dostałam 3 to była masakra dla mnie :P nie chcę, żeby Aminia miała tak poryty łeb jak ja :P
    mi się też marzy piesek w domu - buldog francuski albo mopsik :P ale te mniejsze tylko że mężu stopuje moje zamiary bo nie będzie miał kto z nim wychodzić mimo,ze mam podwórko to i tak dużo możliwości ucieczki ;)
    Mycha ale pieniądze to nie powód do kłótni - lepiej się wspierać wzajemnie niż kłócić bo to i tak nic nie da
    Auto Casco drogie jak cholera mój sie dowiadywał to na nasze autko autocasco 4500 tysia w PZU, najtaniej wyszło jakies 2900

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

2. Dziękuję Mycha:) dziękuje za post
    Życie jest pięne :) Avatar eZOJA
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    4026
    Dziękuję (Otrzymane)
    1479
    Lubi (Dane)
    3
    Lubi (Otrzymane)
    5
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaUwaga! Rozkręcam sięŻywa legenda forum

Cześć

Z dobrym humorem Was witam Życzę Wam pogody ducha!
    Idę sprzątać do łazienki, już czas.. omijam to pomieszczenie jak tylko mogę i sprzątam w ostateczności - z zgrozo!
    Kafle mi się odklejają i tak się zwyczajnie boję ruszać ścierką ich ale przetrwać musimy! Remont dopiero jak do pracy wrócę.

Mroźno chyba już się robi co nie.... jakoś tak buro na dworze. Wczoraj dzieciaki radochę miały bo po kałużach skakali mi Jak mi się nie pochorują to dobrze będzie, bo młody jak skakał do kałuży to miśka po nos mokra była ale zaraz do domu wróciliśmy, kalosze nadal się suszą bo ocieplane takie mają. O jak mi się nie chce do tej łazienki iść

Miłego dnia!
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Matka Wariatka;] Avatar przyszlirodzice
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    92
    Dziękuję (Otrzymane)
    385
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    3
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Ezoja a nie idzie ich jeszcze raz przykleic mozge ci dac reszte kleju bo nam pol worka zostalo chcesz?
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka) Avatar Owca28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    327
    Dziękuję (Otrzymane)
    1018
    Lubi (Dane)
    7
    Lubi (Otrzymane)
    10
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Hej wrocilam ale zimno brr...1 stopien tylko
    kawe goraca sobie zrobilam i odkrecilam grzejniki w calym domku niech sie nagrzeje troche
    Obiad mam zupe pieczarkowa wczoraj zrobilam i pranie sie kreci zaraz wroca dzieciaki i sie zacznie harmider
    Aha dalam wypowiedzenie w jednej robocie ..nie wiem czy dobrze zrobilam ale juz pare razy mnie gosciowka wnerwila to niech sie cmoknie no ale musze jeszcze 4 tyg chodzic bo tak mam w umowie , opuscze ja akurat przed swietami

ezoja graj w lotto to moze wygrasz jakas sumke na remont

Madziarena mi nie chodzila ze ty zalamana tylko zalatna haha
    dobra bylas uczennica , to sie chwali

Ciacho szczury , myszy blee...nie nawidze i boje sie strasznie tego czegos

Marzenko jak ty szybko gotujesz ale pewnie jak mala tak wstaje to masz czas
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

ciasteczko
    Guest

owca szkoda nerwow na takie gadziny majatku tam nie zarabialas, moze znajdzies cos lepszego
    ezoja ja lazienke to 2 razy w tg musz eleciec a raz tak dokumentnie lacznie z myciem szyb od kabiny, i mojego uroczego szkalnego kranu, no i psior spi w lazience wiec jak dokrzuam to tam tez przejade
    każdy sie uczy tak jakie ma ambicje, albo jakie maja jego rodzice
    no wlasnie Pr ma racje nie da sie przykleic tych kafli raz jeszcze? bo z tymi remontami to ciagle sa za "sto lat"
    ja mialam taki super klej jak przykleilas to po chwili nie oderwalas ale tacie oddalam
    ja po zakupach,myjni i mam luz, pozniej na tance i dzien zleci
    za tydzien ze starsza do dentysty, chyba jej sie dziurka w zebie robi, wczoraj zauwazylam

Fan(ka) Avatar Owca28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    327
    Dziękuję (Otrzymane)
    1018
    Lubi (Dane)
    7
    Lubi (Otrzymane)
    10
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

no dzieciary wrocily , zupe jedza a w piekarniku rolada siedzi
    wynalazlam przepis z ciasta francuskiego z kurczakiem

mlody mnie wkurza bo codzien zapomina ubrac czapke wrr i ma w plecaku zamiast na glowie
    codzien mu przypominam a on zawsze zapomni , a najgorzej ze ostatnia lekcje to ma swietlice i bawia sie na placu zabaw i tak lata z gola glowa a dzis zimno no wkurza mnie to...ile mozna gadac
    Jeszcze wrocil z takimi brudnymi butami ech...bo piach mokry to sie przykleja wszystko i nowe buty upieprzone cale...
    a marudzi ze mu w rece zimno cale czerwone mial i rekawiczki chce
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Życie jest pięne :) Avatar eZOJA
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    4026
    Dziękuję (Otrzymane)
    1479
    Lubi (Dane)
    3
    Lubi (Otrzymane)
    5
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaUwaga! Rozkręcam sięŻywa legenda forum

Cytat Napisał(a) przyszlirodzice Zobacz post
    Ezoja a nie idzie ich jeszcze raz przykleic mozge ci dac reszte kleju bo nam pol worka zostalo chcesz?
    Kochanie te kafle jak spadają to się w drobny mak sypią musiałabym kafli dokupić takich...
    I nie chodzi o ich brak a raczej o to że przy dotyku kolejne lecą... odpadają. Porażka. Dobrze, że to nie od strony wanny a lustra. Bo bym sama je rozebrała bo strach by było dzieci kąpać. Dam radę Ludzie w pokoju się w miskach kąpią i dają radę a ja nie dam bez kafli - pewnie że dam! Tylko sprzątać strach

Ciacho ja też myję często podłogę, wannę, zlew, lustro itp. Chodzi mi o czyszczenie ścian. Tu jest problem

No my po obiedzie, nie wiem czy iść z dziećmi na spacer czy na szybkie siku tylko z psem, no nie chce mi się w ten ziąb wychodzić dziś. MArudzę, czy faktycznie zimno dziś jest??
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka) Avatar Owca28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    327
    Dziękuję (Otrzymane)
    1018
    Lubi (Dane)
    7
    Lubi (Otrzymane)
    10

Czy wasze psy tez takie sype na jedzenie ?
    bo mnie moj wkurza nic czlowiek w spokoju zjesc nie moze , bo stoja , skacze na nogi , szczeka wrr..zeby tylko mu dac kawalek
    to nic ze w kuchni ma pelna miske..to nie ruszy a przy mnie bedzie stal i sepil no wkurza mnie takie cos...

ezoja ja to nie wiem czy u was zimno , ale u mnie tak i za godz musze isc z psem i tez mi sie wylazic nie chce...
    ale jeszcze tylko 2 razy dzis
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

10. Dziękuję eZOJA dziękuje za post
    Matka Wariatka;] Avatar przyszlirodzice
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    92
    Dziękuję (Otrzymane)
    385
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    3
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

u nas tak wlasnie spadly w kuchni ale tylko kilka sie pobilo i dalusmy za lodowke a reszte przykleilismy jeszcze raz
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

12. Dziękuję eZOJA dziękuje za post
    Mama Wojtusia i Jasia :) Avatar Mycha:)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    909
    Dziękuję (Otrzymane)
    305
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Znawca forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Hej wszystkim.

No Mi też się wydaje że dzisiaj zimno. Też się nie chce wychodzić, ale byliśmy na spacerku a teraz się grzejemy w domku.

Dzieci się bawią, w międzyczasie trochę marudzą i tak jakoś mija. My na obiad mieliśmy pomidorową, wczoraj robiłam zostało to na dziś była

Tak po staremu. Od soboty, albo niedzieli zaś na tydzień sami zostaniemy ale jakoś damy radę.
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi