reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hejka...ja w domciu juz ale zaraz ide do szkoly po mlodego , bo rano mowil ze mam przyjsc bo nie chce isc sam hehe
bo siostrzyczka zanim wyjdzie ze szkoly to mlody jest juz w domu :-D:tak: tak sie ona grzebie :tak:

U nas rano tez przymrozilo , a teraz slonko swieci i 9 st :tak:


Musialam was przeczytac i zapomnialam juz co komu :confused:

Marzenka fajne prezenty , u mnie tak jak u ciebie nikt oprocz nas nie kupuje dzieciaka jak juz to tylko slodycze dostaja
a ilez mozna je jesc :-p:cool2:..potem na zeby narzekaja haha...

Agnis to ci maz dowcipny hehe , trzeba bylo powiedziec ze niech do cukierni idzie i sobie te 4 blaszki kupi :tak::tak:
scyzoryk fajny , jak wiesz ze mu sie przyda i spodoba to kupuj :tak: ja mojemu kupilam kiedys breloczek do kluczykow do auta tez na allegro fajny z grawerem...:tak:

Ciacho mowisz ze porzadki porobilas , widzialam laleczki na fb fajne i jak nowe , moja jakos nie polubila tych lalek i dobrze bo ominelo mnie ich kupowanie :-D:tak:

Future to zwariowany dzionek u ciebie , usmialam sie choc tobie zapewne nie do smiechu :-D

ezoja przyjemnego spacerku :tak:

no i tyle ....obiad mam ze wczoraj zapiekanke i zupe zrobilam takze luz :tak:
Pozniej na 16:45 musze mloda do szkoly zaprowadzic bo jada do teatru i wracaja o 21 dopiero :szok::tak:
i tym sposobem jutro maja dzien wolny od szkoly :tak: Mloda happy :-)
 
reklama
owca a ma ich 5 sztuk i wsumie rzadna sie nie bawila napialila sie jak szczerbaty na suchary i co...szkoda słow chetnie bym e sprzedala bo po co nam one a naprawdę jak nowki sztuki
my dzisiaj na tance i mi sie nie chce ale coz jak mus to mus pewnie mam lenia przez ten chłód:-D:-Dno na cos trzeba zwalic:-D:-D
 
ciacho wystaw je na allegro an licytacje napewno by sie sprzedaly, teraz przed swietami tym bardziej :tak::tak:
albo na tablica.pl :tak:

a u mnie w miare cieplo , slonce swieci to az chce sie zyc :-D:-D
Spadam ide po mlodego , to pospaceruje z psem jeszcze :tak:
 
wystawilam ale tez nie sprzedam za darmo wiadomo ze sa bez pudelek ale praktycznie nie uzywane
u nas tez slonce ale zimno jest ogolnie w sloncu tez bedzie kilka stop ale tak jest na minusie
 
hejka

ciastko- napisz po ile bo laski się na fb pytają. A nie masz tej w różowych włosach?



Ja byłam w Gorzów za lampami do jadalni.
U nas katarowo, Antek załapał, Olka i Arek.
 
dopisalam po 60zl chce za sztuke mysle ze to nie jest jakos drogo
mam jeszcze dwie ale tej w rozowych nie mam, mam rochelle goyle i operette
 
takie jak barbi wielkosciowo ale o tyle dobre ze maja ruchome rece nogi i glowe jak u ludzi mozna ruszac samymi dłonmi glowa cala reka i takie tam
 
reklama
My chyba sobie z m nie kupujemy prezentow bo w sumie ja nic nie potrzebuje , jak cos trzeba to ide i kupuje i nie ma pomyslu na prezent...
jak oddadza nam kaucje ( jeszcze czekamy 3 miesiac , ale cos ruszylo i napisali ze moze w tym mies. dadza ) to kupimy sobie z m komorki samsuga galaxy bo te nasze nokie to ciagle sie wieszaja , wylaczaja itd...do dupy sa,.

Kroma i co kupilas lampe ?? jak nowe meble przyjda to pochwal sie fotkami :tak::tak:
Ciacho ja jak zabawki sprzedaje a sa w dobrym stanie to zawsze chce za polowe ceny sprzedac :tak:
 
Do góry