reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca nie potrzebujesz nic? nie mozliwe kazda baba cos chce moze jakies prefumy czy cos:tak:
ja mam nokie i moj m ponad 2 lata i dzialaj bez zarzutu ale on ma ta biznesowa a ja ciut tansza:-D
a te lalki sa w stanie idealnym jakbys je z pudeka dopiero co wyciagnela wiec sa ciut wiecej niz za polowe ceny
 
reklama
ciacho no ja jestem taka dziwna i nic nie potrzebuje :-D:-D
na wszystko szkoda mi kasy , jakas taka dziwna sie zrobilam haha :-p:-p

Perfumy wlasnie w niedziele jak bylismy u kumpla to zakupilam 2 flakoniki bo on troszke handluje :tak:
takze wzielam sobie i dla m :tak: hugo boss , lacoste i calvin klein - ladne zapaszki :tak::tak:

My cale zycie praktycznie mielismy nokie i bylo ok , a 2 lata temu kupiliam nokie 5530 xpress music czy jakos tak i ciagle cos nawala..i teraz sie na nokie zrazilam...haha :-p Podoba mi sie samsung galaxy s3 i chyba kupie pod choinke wlasnie :tak:
 
to sie niezly wydatek szykuje jak s3 chcesz kupic, ale to juz masz co chcesz na prezent:-D
ja mam nokie e5 a moj ma e72 i nie narzekam naprawde poza tym ze wyglada obskurnie bo ja telefonow nie szanuje poobijana, porysowana juz nawet mam w jednym rogu szybkie trzasnieta :-D:-D
ja uzywam tez CK a moj lacoste wczesnie tez mial CK a mam jeszcze taka probke DKNY be delicious night i to jest jedyny zapach z tej serii co mi sie podoba taki dla mnie porzeczkowy cieply:-)
a moj pies wlasnie sepi ode mnie orzeszki ziemne nie da zjesc w spokoju
 
no samsung troche drogi ale to juz dobry telefon i na pare lat posluzy , a robi naprawde ladne zdjecia
znajomi maja i fajny jest :tak::tak: w sumie nie wiem jak u was ale tutaj kupisz za 300 - 350 ojro to nie az tak tragicznie :tak:

ty jesz orzeszki ? :szok: jestem w szoku ze ty takie rzeczy jadasz haha..bo zawsze mowisz ze tego nie jesz , tego tez nie hehe i tak jakos mi one do ciebie nie pasuja ( zart ;-))
ja pierwszy raz kupilam CK :tak:
 
owca orzeszki ziemne to moja jedyna słabosć i nigdy sobie ich nie odmawiam ale jem w malych ilosciach a masło orzechowe musze miec w domu zawsze
byl taki czas ze mo jM sie smial ze sie sprzedam za orzeszki:-D:-D, ja uwielbiam orzechy i czesto zastepuja mi jakis posilek ale to sa takie nie solone w łupinach i jednak potrafie zaskoczyc czyms:-D:-p
wiesz dla mnie osobicie telefon za 1 tys zl albo cos kolo tego to bardzo drogo, ale wiem ze cos dobrego tyle kosztuje
moj sie ostatnio rozglada za blackberry q10 tez dobre telefony
a CK to ja juz chyba z 5 lat uzywam ciagle tych samych:tak: moj mi kiedys kupil a pozniej sama sobie kupilam
 
Wróciłam z miasta ledwo żywa...
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif

Mój pęcherz taki słabiutki, gdzie nie pojde sikam...
Ale od początku - najpierw odebrałąm małego ze szkoły...
Potem poszliśmy zobaczyć czy coś wygrał w tym konkursie kartkowym...i niestety nie
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
Był duży wybór ale widać było że kartki z klas 1-3 takie wymuskane jakby dzieci ich nie robiły
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
Od razu mi się Jagna przypomina jak jej córka namalowała misia i nie wygrała, tylko wygrała praca dziecka zrobionego przez mame...
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif


Pozniej zakupy - na szczęście udane. Kupiłam smoczek, nożyczki do paznokci, gruszkę do noska, szczoteczkę do włosków, zestaw promocyjny 2 butelek Canpol Babies. 25 zl..wow..nie tak źle. Kacperka tez Karmilam butelkami z tej firmy. Przeciez od razu nie musi być Avent...
Udało tez mi się kupić torbę podróżną, klapki i kolejną koszulę do karmienia. Wolę mieć 2 w zapasie.

Potem jeszcze jakies zakupy w netto,osiedlowy sklepik bo młody wyżebrał jajko niespodziankę (no ale w końcu trafił się smerf
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
)
I ledwo wlazłam na 3 pietro...
Zaraz coś zjemy i idziemy ogladac film animowany o Mikołajku - ostatnio nasz ulubieniec
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
ciasteczko- normalna cena jak za te lalki, tyle chodzą na allegro. Moja Olka jeszcze za mała jest, chociaż jej się podobają. Ale boi się ostatnio w domu duchów i powiedziałam jej, że nie kupię jej lalki straszydła jak się boi wszystkiego teraz. Ale lalki są ładne zadbane. Ja Olce kupiłam tą lalkę z kucyków pony z serii Equestria girl.

Ja nie kupiłam lampy bo na allegro są tańsze. Poszłam zobaczyć jakie mają w Obi i castoramie. jak już powstawiam wszystko to dam fotki. podejrzewam, że wyrobię się przed świętami.

Owca
- my też nie robimy sobie prezentów. bo M wymyślił sobie że kupi jeszcze telewizor do pokoju i to będzie nas prezent. Ja sobie już perfumów nakupowałam i M też, więc w sumie nie mamy co za bardzo sobie wymyślać.
 
ciacho no dla mnie wydac 1tys na telefon to tez sporo i tak wlasnie sie zastanawiam czy warto ale w sumie raz sie zyje nie :-D:-D
ja lubie orzechy nerkowca , bardzo mi smakuja :tak:

Agnis to zakupy udane widze , dla maluszka to fajnie tak kompletowac...a ciuszki juz masz jakies ? wozeczek upatrzony ?:confused:
szkoda ze synek nic nie wygral , ale moze innym razem :-)

Kroma ta lalke z kucykow to moja mloda wypatrzyla i mowi ze by chciala , ale ja nie kupie bezprzesady ona 11 lat konczy i lalki jej sie marza haha :-D no to jak kupicie tv to bedzie wspolny prezent..:-)

Pr to lece kuknac co tam skrobnelas ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnis to wypad do miasta udany jak najbardziej
kroma to zalezy jakie lampy nieraz takie same ceny wszedzie ale jak masz taniej to tylko kupowac:-)
owca pewnie ze raz sie zyje my wyznajemy taka zasade ze jak mamy kase i chcemy cos kupic to kupujemy bo pozniej to roznie bywa
my niedlugo na tance smygamy ale mi sie nie chce bo juz jest z prawie -2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry