reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a u mnie napier papier deszcz :-D:-D a ja musze wyjsc z psem za chwil pare...

Pr to fajnie ze paczki dostaly dzieciaki , kiedys u mamy w pracy tez dawali jak bylam dzieckiem :-)
a ty sie uczysz niemieckiego ?

ciacho to sie mloda rozkrecila z tancami :tak: macie jakis stroj specjalny musialas kupic czy oni daja ?

ja pozeram znow mandarynki :cool2:
 
reklama
dla nich narazie stroj nie potrzebny maja ladnie sie uubrac bo to taki ichni turniej co prawda z sędziami itp. ale jeszcze za malo potrafia zeby wystartować w czyms powazniejszym ale wszystko powolo:-)
uciekam milej reszty dnia
 
hejka

Ja jak zwykle nie mam czasu, ale Olka po mimo tego, że jest od tygodnia na antybiotyku to kaszle nam mocno i pojechałam z nią do lekarza i mam jakieś nie wielkie zmiany na oskrzelach i dostała leki do inhalacji, przy okazji Arka osłuchał i też jezcze coś mu tam świszczy i też ma wziewać, a tak to rozrabia, a Olcia śpi. Mnie coś ręce bolą, zawiasy mi siadły od dźwigania kloca mojego.

A ja też czytałam, że u nas ma wiać. Nad Dolny Śląsk nadciąga huragan. Największe wichury najbliższej nocy i w piątek. Do tego śnieg - Gazetawroclawska.pl.

Ezoja- słodka z niej pomocnica.
 
Niektóre pewnie widziały u mnie na fejsie ale co tam wstawiam:-D
Dla wszystkich pracujących mam!:-)

1477951_431841856918763_1615181223_n.jpg
 

Załączniki

  • 1477951_431841856918763_1615181223_n.jpg
    1477951_431841856918763_1615181223_n.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 23
Agnis- ja nie widziałam, ale fajne czasem się tak czułam jak wracałam do domu. W sumie to dalej zap.... ale teraz tylko w domu :-)
 
Agnisja tez nie widziałam;] ale dobre ; bo my mamy 2 etaty jak nie wiecej...
Owca- pisałam ze zaczełam się uczyć :p

Kroma- zdrowia dla dzieciaczków:* mi tez siadały ręce od dzwigania a potem plecy od prowadzania Amelki. Jasiek potrafil zajac sie sam soba;p
 
co za dzien :eek: najpierw autobus sie spóźnił 10 min musialam naginac na taxi, mialam szczescie stala jedna jednyna a mod marsze zwawsze ich tam pelno
z powrotem tez zadnej nie bylo na postoju i nawet pod mieszkiem nie bylo:eek: jednen aubus sie zepsuł drugi sie spoznil, na zebranie z deka spóźniłam ale nic a teraz zajebiaszczo wieje i daje sniegiem po gałach:growl::oo:
 
co za dzien :eek: najpierw autobus sie spóźnił 10 min musialam naginac na taxi, mialam szczescie stala jedna jednyna a mod marsze zwawsze ich tam pelno
z powrotem tez zadnej nie bylo na postoju i nawet pod mieszkiem nie bylo:eek: jednen aubus sie zepsuł drugi sie spoznil, na zebranie z deka spóźniłam ale nic a teraz zajebiaszczo wieje i daje sniegiem po gałach:growl::oo:

Nie zazdroszczę :no: jak po zebraniu?
Jak patrze za okno to psa mi zal ze będzie musial isc tam sikac...:no:
 
agnis a ja wiedzialam jak bedzie bo ja mam kontrole na ocenami, rozoweo nie jest ale tragicznie tez nie:-) tylko system oceniania jest poje...
u mnie białe chodniki
 
reklama
Do góry