reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Przeszukując internet, trafiłam na dziwne znalezisko, zwane Woombie. Czy któraś tego używała/słyszała opinie od kogoś zaufanego? Przyznam, że mnie ten wynalazek zaciekawił i kto wie- może zdecyduję się na kupno.
 
reklama
Jak dla mnie Woombie to genialny pomysł! fakt, wygląda drastycznie, ale maluszki właśnie uwielbiają takie ciasne spowijanie. Polecam książkę Harvey Karp "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy", tam jest wszystko dokładnie opisane :) w łonie dziecko jest właśnie tak ściśnięte i jak się urodzi, to brakuje mu takiej ciasnoty :)
 
U mnie na razie zero maluszkowych zakupów - też czekam do stycznia. Ale powoli przymierzam się do oglądania - dzisiaj akurat zahaczyłam o C&A i całkiem urocze i chyba nie takie drogie ciuszki można znaleźć:) Na szczęście jeszcze powstrzymałam się od kupna:)
 
Wczoraj byłam w tesco z teściową i oglądałam maleńkie ubranka, jest wyprzedaż do -70% śliczne i taniutkie rzeczy jednak się powstrzymałam i stwierdziłam że to jeszcze za wcześnie...
Ale dzisiaj jak byłam w lublinie u gina w drodze powrotnej wstąpiłam do Kappahl a tam szok :szok: dużo przecenionych pięknych maleńkich ubranek oglądałam je z takim uśmiechem na buzi że patrząc z boku mogło to dziwnie wyglądać.. :confused2: oczywiście pękłam i zrobiłam maleństwu pierwsze zakupy :-) kupiłam dwa bawełniane pajacyki z długim rękawkiem i body jedne z długim a drugie z krótkim rękawkiem.
Mężowi pokażę kieeedyś bo twierdzi że na zakupy będzie jeszcze czas ale ja już nie mogę się powstrzymać... Napaliłam się jeszcze na przytulankę ale to przy kolejnej wizycie ;-)
 
Ja tez bylam wczoraj w Tesco, ale sie nie pohamowalam z zakupami i mamy kilka kompletow ciuszkow w roznych rozmiarach. Nie wszystkie trafiaja idealnie w moje poczucie estetyki, ale co zrobic - maz tez chcial wybierac ;) No i nadal wybieramy kolorystyke plciowo neutralna, co troche utrudnia zakupy. ImageUploadedByForum BabyBoom1382568598.548123.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382568598.548123.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382568598.548123.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 90
Wczoraj byłam w tesco z teściową i oglądałam maleńkie ubranka, jest wyprzedaż do -70% śliczne i taniutkie rzeczy jednak się powstrzymałam i stwierdziłam że to jeszcze za wcześnie...
Ale dzisiaj jak byłam w lublinie u gina w drodze powrotnej wstąpiłam do Kappahl a tam szok :szok: dużo przecenionych pięknych maleńkich ubranek oglądałam je z takim uśmiechem na buzi że patrząc z boku mogło to dziwnie wyglądać.. :confused2: oczywiście pękłam i zrobiłam maleństwu pierwsze zakupy :-) kupiłam dwa bawełniane pajacyki z długim rękawkiem i body jedne z długim a drugie z krótkim rękawkiem.
Mężowi pokażę kieeedyś bo twierdzi że na zakupy będzie jeszcze czas ale ja już nie mogę się powstrzymać... Napaliłam się jeszcze na przytulankę ale to przy kolejnej wizycie ;-)

a zdjęcia? Gdzie zdjęcia?
Nio????

Ja tez bylam wczoraj w Tesco, ale sie nie pohamowalam z zakupami i mamy kilka kompletow ciuszkow w roznych rozmiarach. Nie wszystkie trafiaja idealnie w moje poczucie estetyki, ale co zrobic - maz tez chcial wybierac ;) No i nadal wybieramy kolorystyke plciowo neutralna, co troche utrudnia zakupy. Zobacz załącznik 589878

kubusiowo :) i sezamkowo :O ? Fajne :)
 
reklama
Do góry