reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

wow, widze ze burza zakupowa normalnie :) super ubranka i wózeczki. Ja obiecalam sobie wizyte w tesco ale dopiero we wtorkowe popoludnie albo w srode :) po wizycie, nie moge jakos przemoc sie i czegos kupic dzidzi. Ciagle mam wrazenie ze to jeszcze nic pewnego i nie dochodzi do mnie mysl ze bede mama.

Udanych zakupów i dawajcie znac co tam dokupujecie :)
 
reklama
No dobra, kupiłam pierwszy ciuszek, jakieś body w Lidlu zostało, to wzięłam. Tak sobie z mężem mówimy, że kilka znajomych jest w ciąży to będzie prezent dla nich;))
 
Dziewki! Muszę się pochwalić, że nareszcie upolowałam wymarzoną zabawkę dla sunusia :) Lamaze Zawieszka Emanuel LC27024 (3665712651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Motyl Emanuel z Lamaze :) Ponoć hit :) Ja napaliłam sie na niego jak szczerbaty na suchary, ale NIGDZIE nie mogłam go dostać.
Wiem, że cena jak za dzyndzla do wózka może nieco wygórowana, ale póki co przyjęliśmy zasadę, że nasze dziecko będzie miało kupowane zabawki ze względu na jakość a nie ilość. A ten motyl to ponoć rewelacja. Miałyście z nim do czynienia?
 
HEJ.
wiltuti któraś dziewczyna już kupiła tego motyla i wstawiała zdięcie,pisałam że synuś miał takiego i go bardzo lubił,cały czas go próbował łapać i bardzo energetycznie na niego działał,nie wiem co te zabawki lamaze mają ale dzieci je bardzo lubią.

Ja dzięki WAM też już skoczyłam do tesco i poszalałam trochę,jednak skupiałam się na kolorach unisex ale na różową bluzeczkę się też skusiłam,tania była to mi nie szkoda w razie zmiany płci;-)
 
Super zakupy dziewczynki :) Ja jeszcze się wstrzymuję od zakupów :p ale nie powie JEST CIĘŻKO :D ale jak w poniedziałek lekarka potwierdzi ze to dziewczynka lub powie że jednak chłopiec ruszam na pierwsze zakupy które już mam wybrane w H&M :) piękne ciuszki i teraz wyprzedaże letnich :p
 
Dagmar super spodenki :)

wogole dziewczyny ale wy juz akupy robicie, jejku. ja sobie obiecalam ze po wczorajszej wizycie tez cos kupie :) ale bylam w sklepie i jeszcze nic nie wybralam..jeszcze czuje leki i nie chce zapeszac. Za to sprezentowalam sobie komplet odziezy ciazowej - koszulka i spodnie :) Moze jutro albo pojutrze pomysle o czyms dla dzidzi :)
 
reklama
Sprzedam ubranka po córeczce, większość ubranek jest w kolorach uniseks dlatego pasują dla dziewczynki jak i chłopca. Ubranka od rozmiaru 56 do 74. Mam do zaoferowania takze 2 sztuki spodni ciązowych na jesien/ zimę, 3 sukienko tuniki i pas poporodowy. Proszę pisac na kama3@o2.pl wyślę zdjęcia. Cena do ustalenia. Ubranka są jak nowe, córeczka niektórych nie założyła nawet raz. Serdecznie zapraszam.
 
Do góry