reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Jeszcze mnie straszą tym CC, że jak mam przepuklinę krążka, rwę, to mogę zapomnieć o porodzie naturalnym...
Alex ze przez rwe kulszowa cc? Pierwsze slysze o takim wskazaniu :]

brzuszek u mnie tez z rana flaczkowaty a na wieczor sie robi baniak :) Choc juz teraz i od rana jest twardy [tylko jak siedze flak mega]

&&&&& za wizyty

ja mam w czwartek i jakos mi sie nie chce isc, heh
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, już prawie wszystkie wiecie kto mieszka w Waszym brzuszku. Ja jeszcze nie wiem;/ 5.02 mam wizytę i liczę że się dowiem. U mnie już 10 kg na plusie;/ policzyłam ile kalorii spożywam to poniżej 2000 więc nie wiem skąd ta waga;/ może dlatego że dwójka siedzi u mnie w brzuszku ;)

pewnie tak, ale fajnie, że podwójne szczescie. Gratuluję!! :)
 
Edytka, ja też nie wiem kto jest w moim brzuszku, wizytę mam dopiero 10 lutego i może wtedy się dowiem :) , chociaż to nigdy nie wiadomo bo moja znajoma jest w 8mc i nadal nie wie...
a co do wagi to na pewno dlatego, że masz dwa skarby w brzuszku :)
 
Wcześniej nie napisałam, gratuluje dziewczyny udanych wizyt i trzymam kciuki za te co mają jutro :) ja dopiero 10.02 :)
Pisałam wcześniej, że słabo czuje ruchy, ale od kilku dni jest poprawa:) Już czuję te maleństwo w moim brzuszku:) mam nadzieję, że będą coraz silniejsze :)
 
Wróciłam :-D dzidziuś zdrowiuteńki, serduszko w normie, normalnie ryczę ze szczęścia :-D waży 422g i oczywiście schował to co ma między nogami :sorry2:mimo że pan doktor oglądał z każdej strony, tak więc u mnie w dalszym ciągu Kinder Niespodzianka.
Pierwszy raz widziałam swój Cud w 3d a poza tym mam nagrane całe badanie na płytce. Więc sobie oglądam i już mi się wcale spać nie chce...
 
reklama
Do góry