reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Może po prostu przestalam się martwic. Nie dopuszczam do siebie myśli, ze na prenatalnych wyjdzie cos zle. Zastanawia mnie tylko czy bejbol będzie miał wade serca czy go to ominie. Czy będzie mieć czy nie - nie zamartwiam się i nie będę ;-)
 
reklama
Ale jak (odpukać ) wyjdzie na prenatalnych wada serca, to będziesz mogła urodzić w szpitalu, gdzie są od tego specjaliści. Nie będą cie odsylali do szpitala z wyższym stopniem referencyjnosci w tej akurat działce.
 
Dziewczynki a jak objawy u Was. U mnie mdlosci juz chyba koniec, apetyt chyba wraca, piersi mniej bola. 11 tydziwn ciazy bo ja od razu stres ze cos nie tak. I ciagnie mnie raz na jakis czas w dole brzucha.

Ja też sie stresuje:( nie mam juz prawie żadnych dolegliwosci - czasami mnie ciągniie na dole no piersi mnie bolą i to potwornie ale w nocy jak sie obracam z boku na bok...
Te braki dolegliwości są stresujące... no ale musze wytrzymać di środy- wtedy mam wizyte,

Dziewczyny, czy któraś z Was śpi w staniku??? u mnie w pracy kolezanki mowily że całą ciąże spały w cyckonoszach - i twierdzą że dzięki temu mają mniejsze "kapie" :)
 
Rozwazalam spanie w staniku sportowym zeby mniej bolało. Dzięki za przypomnienie, dziś w nocy wyprobuje.

I u mnie za wcześnie na kopniaki, za późno na objawy. Nic nie czuje. Trochę to mnie stresuje, ale z drugiej strony to taki czas, spokojny. Co niby miałabym czuć?
 
Z tego co czytałam większość wad serca można wykryc już na tych pierwszych badaniach prenatalnych a na nie wlasnie ide, także spokojnie:tak:
Co do objawow to chyba po 1 trymestrze powoli mijaja ;-)
 
No tak, ale i pierwsze prenatalne sa ważne a widze ze nie kazda je robi.

Te pierwsze badania prenatalne u schyłku I trymestru są obowiązkowe dla kobiet powyżej 35 roku życia (i w paru innych przypadkach), a badania połówkowe są bezwzględnie obowiązkowe dla każdej kobiety.

Rjoanka - ja nie dałabym rady spać w staniku ;-)
 
Cyntia, dziekuje za glos rozsądku :-) Może jednak się wybiorę :-)
Co do spania w staniku - tez nie dałabym rady. Z tego co widziałam pare kobitek tez ma F jak ja i może daja rade, ale ja na wieczor jak je 'uwalniam' to czuje mega ulge i chociaż lubie spac na brzuchu i nieraz je w nocy gniote to i tak wole spac bez :-)
 
Anecznik, Madzia93, Liz1988, K_a_s, Agaa1987 ​- czy chcecie być na naszej liście przyszłych mam? Macie czas do końca weekendu na PW z datą porodu i wiekiem. Jeśli nie będzie odzewu, to uznam, że po prostu nie chcecie być na liście i nie będę się więcej narzucać i Was o to prosić.
 
Wybrałam miękki stanik sportowy bez fiszbin i idę testować. Ja lubię staniki, nie lubię chodzić bez, więc zobaczę. Też mam F :-).
 
reklama
Rjoanka daj jutro znac jak efekty :-) I skoro masz F to wspolczuje Ci tak jak i sobie :-) Moja kuzynka nim zaszla w ciaze miała maly biust, a cale zycie zazdroscila mi dużego :-) Teraz chętnie by to swoje F komus oddala :-)
 
Do góry