reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienka bo dzisiaj taki dzień że się nic nie chce i człowiek do niczego jest.
Mnie czeka glukoza w piątek bo dzisiaj bym się nie wyrobiła, odebrałam akt małżeństwa i pobrałam wszystkie wnioski do zmian masakra jest tego troche i jeszcze muszę fotkę zrobić co jest dla mnie najgorsze bo nie lubię poza tym zpucowiałam na twarzy hehe dobrze że za rok półtora zmienię meldunek to będzie znów nowy:-)
Co do bólu to nalatałam się dzisiaj i ciągnie koło pępka ale wczoraj pytałam gin czy mi się nic tam nie urwie hehe więc potwierdził ze tak ma być
Powoli zabieram się za zakupy dla małej, zamawiałyście moze z allegro pieluchy tetrowe?
 
Demolka hahah znam ta biurokracje odnośnie zmiany nazwiska ;-)
Ja nie wiem czemu ale nie lubię zakupów internetowych ;-) ja musze dotknąć powachac ;-) zobaczyć z bliska ;-)
 
Carol ważne że z serduszkiem wszystko oki w pracy mam nadzieję jakoś się wyjaśni i nie będzie tak źle;-)
Natka też tak mam chociaż jak ide do wc to okazuje się że wcale dużej ilości w pęcherzu nie było, chyba mi się skurczył albo rzeczywiście Mała uciska go.
 
reklama
Mi energii starcza do max 18 a potem rownia pochyla do padania na pysk i energię znów dostaje około 21. Pytałam się już parę razy ale nikt nie odpowiadał, czy 3 kawy dziennie to za dużo? Obecnie 2 pije ale czasami o 20 jeszcze bym słaba wypila co by z mężem film obejrzeć a nie usnac w połowie.

Caro co w pracy?

Właśnie szykuje kolacje dla nas, w sklepie wzięło mnie na serki topione nie jadłam dawno ;-)

Bozienka co z zusem? Termin juz minął chyba.
 
Do góry