reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najki,

no to wszystko na to wskazuje ,ze trzeba cierpliwie czekac na wlasciwy moment,naturalnie ,tez nie zachodzimy w ciaze co miesic ,ale mozemy co miesiac w ciazy byc.:-) Bedzie dobrze kochana, mi lekarz wczoraj powiedzial...4 transfery i jedny ciaza,to wlasnie te 25 % .Tylko cierpliwosci,do tego opowiadal nam jeak czest stawia sie bledne diagnozy przy niedroznych jajowodach.Tu sie juz troche wkulam,bo okazuje sie ,ze one moga byc jak najbardziej tylko podczas opracji pozapychane sa skrzepami ,dlatego powinno sie takie badania potwierdzic...ale to sa wlasnie te "cudowne"przypadki kiedy dziewczyna ma 2 niedrozne i zachodzi naturalnie w ciaze...

My tez zaczynamy w przyszlym tyd,od nowa z nowa wiara i nadzieja:-):-):-)
 
reklama
Najki ekstra wiadomości :)

annemarie jak ja bym chciała takiego cudu idealnie pasuje do twojego opisu:rofl2::rofl2::rofl2:

Kachna jak twoje plamienia???

A gdzie się Bety podziała ?!

Bo Kate to pewnie ma teras dużo nowych obowiązków ;)
 
Zaneta łoooo kurde ale Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie oczywiście, jesteś naprawdę szczęściara. Tylko denerwuję się troszkę bo Ty w tydz "wyprodukowałaś" 39 pęcherzykòw z dawką 150 a ja przez 6 dni biorę 225 Boże jakaś masakra, boję się tej hiperki bo słyszałam, że to cholerstwo okropne. Kciuki zaciśnięte za Twoje maleństwa ✊✊✊
 
Najki suuuper

Kachna widocznie jesteś bardziej wrażliwsza na rozciąganie się macicy, progesteron piszesz, że wysoki lekarz nie widzi problemu więc jest ok i nie ma powodu do zmartwień. Głowa do góry pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci
 
Ostatnia edycja:
Zaneta łoooo kurde ale Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie oczywiście, jesteś naprawdę szczęściara. Tylko denerwuję się troszkę bo Ty w tydz "wyprodukowałaś" 39 pęcherzykòw z dawką 150 a ja przez 6 dni biorę 225 Boże jakaś masakra, boję się tej hiperki bo słyszałam, że to cholerstwo okropne. Kciuki zaciśnięte za Twoje maleństwa ✊✊✊

silvia czego się nie zrobi dla maleństwa nawet hiperka nam nie straszna:eek:
 
reklama
Do góry