reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny po rozmowie ze swoją gin.mogę zacząć przyjmować leki taka zapadła decyzja o dziwo @ przyszła trochę wcześniej niż się spodziewałam a od dziś medrol estrofem i acard no i 12dc usg także ok.8 grudnia jadę na podgląd i wtedy już chyba zapadnie decyzja kiedy transfer. Mam do was pytanko kochane bo pisałyscie coś o orzechach brazylijskich lampce winka i takich tam wspomagaczy;) ale winko przy tych lekach można?
 
reklama
DorotaMie - ja również baaardzo dziękuję w imieniu swoim i koleżanki :) Kuruj się, nie daj się bakcylom! Mam nadzieję, że krople do nosa pomogą !! Miłego weekendu!! :tak:
 
hej dziewczyny po rozmowie ze swoją gin.mogę zacząć przyjmować leki taka zapadła decyzja o dziwo @ przyszła trochę wcześniej niż się spodziewałam a od dziś medrol estrofem i acard no i 12dc usg także ok.8 grudnia jadę na podgląd i wtedy już chyba zapadnie decyzja kiedy transfer. Mam do was pytanko kochane bo pisałyscie coś o orzechach brazylijskich lampce winka i takich tam wspomagaczy;) ale winko przy tych lekach można?

Magda jeżeli zaczynasz stymulację to na pewno musisz pić duuużo wody żeby zapobiec hiperce, wiem że przed transferem codziennie plasterek świeżego ananasa nie więcej gdyż może powodować skurcze, lampka wina na pewno nie zaszkodzi no i chyba tyle zresztą dziewczyny na pewno coś jeszcze dodadzą. A ja mam takie pytanko do Ciebie na co bierzesz acard z tego co wiem to lek na serce prawda??
 
Silvia ja jestem przed transferem mrozaczków bo dwa lata temu udało mi się zajść w ciążę przez ivf i teraz wracamy po rodzeństwo,zastanawiam się czy hiperka też może teraz wystąpić przy tabletkach? a acard miałam wypisane na recepcie i szczerze to nie wiedziałam na początku po co,trochę poczytalam niby na ukrwienie i lepsze zagnieżdżane zarodka,nie zapytałam wcześnie gin.bo nie wiedziałam na co są te tabletki.
 
Silvia ja jestem przed transferem mrozaczków bo dwa lata temu udało mi się zajść w ciążę przez ivf i teraz wracamy po rodzeństwo,zastanawiam się czy hiperka też może teraz wystąpić przy tabletkach? a acard miałam wypisane na recepcie i szczerze to nie wiedziałam na początku po co,trochę poczytalam niby na ukrwienie i lepsze zagnieżdżane zarodka,nie zapytałam wcześnie gin.bo nie wiedziałam na co są te tabletki.

Magda to ekstra gratuluję 2lata różnicy u dzieciaczków idealnie a co do hiperki to wydaje mi się że przy braniu tabletek Ci nie grozi raczej ta cholera się zdaża przy produkcji jajeczek czyli im więcej tym większe prawdopodobieństwo dziewczyny poprawcie mnie jak się mylę?
 
ja wyprodukowałam ostatnio chyba 10 komórek jak dobrze pamiętam 4 się ładnie zapłodnily a 2 zamrozili, jeden wykorzystałem zarodeczek no i teraz sobie lata 17 miesięczny bobasek;) teraz wracam po jednego a jak się nie uda to po 2. A ty na jakim jesteś etapie?
 
reklama
Zaneta łoooo kurde ale Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie oczywiście, jesteś naprawdę szczęściara. Tylko denerwuję się troszkę bo Ty w tydz "wyprodukowałaś" 39 pęcherzykòw z dawką 150 a ja przez 6 dni biorę 225 Boże jakaś masakra, boję się tej hiperki bo słyszałam, że to cholerstwo okropne. Kciuki zaciśnięte za Twoje maleństwa [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja miałam po 300 dawki z puregonu , potem menupor i orgalutranu tez po 300 i wyhodowałam 10 jajeczek , nie czuje na razie sie dziwne , po punkcji tez nie , tylko troszkę brzuch mnie bolał . Nie martw sie lekarz wie co robi .
 
Do góry