reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzięki za wsparcie i dobre słowa. Dziewczyny dużo dla mnie to znaczy. Plus jest taki, że leżę na sali sama, nie muszę z nikim rozmawiać itp. Położne są ok, wczoraj położyły mnie na sali 3 osobowej z dziewczynami w zaawansowanej ciąży ale szybko przeniosły właśnie na inna sale. Jestem im za to wdzięczna.
Dziś jeszcze będą badać betę. Właśnie wróciłam z pobrania. Wszystko się praktycznie wtedy wyjaśni. Pozdrawiam Was i dziękuję.
 
reklama
Nie wiem nic nie mówili. Liczę, ze może w południe chociaż. Wtedy przynajmniej coś się dowiem bo niepewność jest najgorsza.
 
Wiem rozumiem Cie. Jestem w drodze do pracy wiec jak tylko skoncE to tu zajrze i mam nadziejr ze dobre wiesci zobacZe.
 
Anik trzymam kciuki za wyniki! [emoji110] a jak sie w ogole czujesz?


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Anik, kochana ogromne kciuki :* Musi być dobrze.

Ja wczoraj nie pisałam, bo nie miałam siły. W niedziele uderzyłam głową w szafkę i mam na środku czoła guzka i boli :\ Mleko uwielbiam, a od paru dni gorzkie dla mnie jest. Raz mogę patrzeć na mięso, a raz na wymioty mnie bierze.

Jutro wizyta na 9:30. Oby wszystko było dobrze.

Pozdrawiam.
 
Do góry