reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Hej. Bylam dziś u ginekologa. Z moich obliczeń wynikało ze to 7 tydzień jednak Pani doktor powiedziała ze to 5 tydzien, kazala przyjsc za tydzień zobaczyc czy wszystko dobrze i czy płód się rozwija. Na usg widać już pęcherzyk także żywię nadzieję, że będzie dobrze ;)
Anik strasznie Ci współczuję....
Podbijamy Wrzesień !!!
Witam i życzę spokojnej Ciazy
 
reklama
Witaj CzekamNaMojCud Jak liczyłaś tygodnie, od ostatniego dnia miesiączki czy od owulacji? Może stąd wyszła ta różnica 2 tygodni.
 
Aluśka w szkole awantura na całego bezwzględnie dyr poinformuj.
Gwiazdy ja wiem, że mnie dziś nosi ale moja macica zaczęła się poszerzać :D
Co powiedziałybyscie na grilowany oscypek z żurawiną? Aż się boję mężowi powiedzieć przecież przegoni mnie na koniec świata :eek::cool:
 
Sreberko ale bym jadła takiego oscypka :D Ale tam gdzie mieszkam nie ma dobrych niestety :( Jedynie te z supermarketu.
 
Jestem ciekawa czy dziewczyny z Warszawy wybrały już szpital w którym chcą rodzić? Mój lekarz pracuje m. in. w Wołominie, a to niedaleko ode mnie. Tydzień temu byłam tam w szpitalu żeby się zorientować jak tam jest i w Międzylesiu bo to też blisko. Bardziej podoba mi się chyba w Wołominie ale tam podobno jest kiepsko ze znieczuleniem, bo jest jeden anestezjolog na cały szpital. A ja boję się że będzie bardzo bolało i że będzie problem z tym. W Miedzylesiu jest podobnie i moja siostra mówi że znieczulenie zewnątrzoponowe to wcale nie jest standard na żądanie pacjentki tak jak piszą na stronach szpitali w ramach programu "rodzenia po ludzku"... Co o tym myślicie?
 
Aluśka w szkole awantura na całego bezwzględnie dyr poinformuj.
Gwiazdy ja wiem, że mnie dziś nosi ale moja macica zaczęła się poszerzać :D
Co powiedziałybyscie na grilowany oscypek z żurawiną? Aż się boję mężowi powiedzieć przecież przegoni mnie na koniec świata :eek::cool:
Nie rob smaka :p
Ja bardzo nerwowo przechodze ta Ciaze ,wszystko mnie irytuje ,wkurza ,doprowadza mnie do szalu nawet pierdoła ,zly dzień kasjerki w sklepie ,kolejki ,chaos ,wszystko wręcz ! Od kilku tyg. Nie nadaje się do życia w społeczeństwie :)
 
reklama
Aluśka w szkole awantura na całego bezwzględnie dyr poinformuj.
Gwiazdy ja wiem, że mnie dziś nosi ale moja macica zaczęła się poszerzać :D
Co powiedziałybyscie na grilowany oscypek z żurawiną? Aż się boję mężowi powiedzieć przecież przegoni mnie na koniec świata :eek::cool:
Hej właśnie zauważyłam ze Tez masz termin na 5 :)))
 
Do góry