reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Oj dziewczyny znowu napisałyście tyle ze ciężko nadrobić , zrobię to po obiadku :)
Dziś na wizycie dowiedziałam się ze wszystko bardzo dobrze, mała "kijaneczka" ma wielkość idealna na 11 tydzień, serce bije prawidłowo miarowo :)
Brykała i ruszała szczęką : D jak by coś mówiła . Wzruszyłam się, mąż też :)
Przez te problemy z oddychaniem mam przykazane mierzenie 3 razy dziennie ciśnienia, jak nie ustana to do kardiologa . Zaraz wrzucę zdjęcie :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szał kupowania :) Jeśli mogę coś zasugerować nie kupuj za dużo jednego rozmiaru. Niewiele 56 (powiedzmy 6 sztuk) a więcej 62, 68. I pamiętaj o tym że gdy będziesz już ubierać te większe rozmiary będzie lato.
Jak ja bym już chciała znać płeć :)

oj no pewnie, że nie bede aż tak szaleć :D też moze sie okazać, że bede miec mega dużą dzidzie i te najmniejsze nie zdadzą w ogóle egzaminu :D póki co to i tak przewage wiekszych zaobserwowalam w sklepach.. czy to w ciuchu czy w pepco... fakt bylo w pepco pare malutkich ciuszkow i takich slodkich i juz mialam w łakach rózowe spiochy i rozowy kombinezon <3 bo tak bardzo chce córe :D a one byly takie pięęęękne no ale powstrzymalam sie :D te z secondhandu są ciut wieksze wiec pewnie bedą musialy poczekać aż bobo podrosnie :D ale już musialam coś kuuupić :D
 
Szał kupowania :) Jeśli mogę coś zasugerować nie kupuj za dużo jednego rozmiaru. Niewiele 56 (powiedzmy 6 sztuk) a więcej 62, 68. I pamiętaj o tym że gdy będziesz już ubierać te większe rozmiary będzie lato.
Jak ja bym już chciała znać płeć :)

O dokladnie tak mi wszyscy mowili
Mialam kilka w roz 56 i wiekszosc 62 68 a corcia urodzila sie za wczesnie, 48cm. Wszystko bylo na nia za duze. Nie mialam jej w co ubrac. Musielismy na szybko kombinowac i szukac ubranek dla wczesniakow...
 
Teścia mam superrrrr tesciowa? Moze lepiej bez komentarza zostawie. [emoji13] moi rodzice dla wnuków są najwspanialszymi dziadkami... Ale niestety do, nich troche daleko .

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
hmm mojego faceta tata nie żyje, a moja przyszła teściowa hmm... xD no raczej nie jest tą wymarzoną... ale też nie taką z kawałów... ogólnie jest moim zdaniem nieodpowiedzialna bardzo jak na 50kilkuletnią kobiete... :| czasami kupuje jakies pierdoły albo idzie sobie zrobić paznokcie ( bo ma taką chorą płytke paznokcia,że musi miec hybrydy) zapominając opłacic rachunków :/ ogólnie nie pracuje albo pracuje bardzooo sezonowo... jest z wykształcenia terapeutą/pedagogiem i jest po studiach z teatrologii wiec znalezienie sobie pracy w jakims sklepie zeby utrzymac siebie i mlodszego 15letniego brata mojego faceta to nie jej standardy...w koncu jest kobietą z wyzszym wykształceniem oh ah...woli nic nie robic i doić kase od babci mojego faceta, która w wieku ponad 70 paru lat nadal pracuje w Kanadzie... ogólnie kiedys gdy moj facet dał jej kasę na dzien dziecka zeby kupila cos swojej wnuczce - córce jego brata to ona wlasnie zrobiła sobie paznokcie za te pieniadze bo UPS zapomniala o dziecku.. ogólnie nie wyobrazam sobie jak kobieta, która odchowała 4 dzieci i ma juz 4 wnuków może być tak próżna... nie miesci mi sie to w glowie... mimo, że ona mnie bardzo lubi to ja za nią no cóż.. nie przepadam przez te jej takie zachowania :/ i wiem, że pomoc z niej bedzie żadna.. a dziecka pod jej opieką zostawić bym nie chciała...
 
sorry za esej znów... ale jak juz mam cos do napisania na jakis temat to nie ma przepros.. xD a to i tak w duzym skrocie bo moglabym jeszcze wiele napisac...
 
reklama
Do góry