reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

tak uzywam maski wlasnie z tej frmy :) bo ma ffajna cene i wlosy sa wyraznie gladsze potem :) z olejami tez mialam doczynienia, lniany, z pestek winogron i kokosowy sprawdzalam .. na moje wlosy najlepiej działał wlasnie lniany ale nigdy mi sie jego specyficzny zapach nie domywal... kokos stoi w lodowce juz jakis czas i nie moge sie zabrac do tego zeby znow zaczac dbac o te wlosy ;/
Aa nooo [emoji6] i dalej masz siano po tych maskach? A olej kokosowy seriooo pomaga jest najlepszym olejem jaki znam [emoji2]
 
reklama
Moj syn lubi syropki. Jak mial niedoby / bezsmakowy to mieszalam go ze slodkim sokiem gestym na lyzeczce. Teraz nawet nieslodkie wypija.
Jestem za grupa zamknieta.
Farbowalam sie niedawno u fryzjera farba bez amoniaku bo uprzedzilam ze estem w ciazy
A tran Ci wypija? Moja cora syropki owszem ale tran i antybiotyk to masakra
 
Hej;-)
Bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Już na szczęście jest dużo lepiej. Ciągnie mnie nadal ale gin mnie uspokoił, że tak może być. To nie są na pewno skurcze, bo one byłyby rytmiczne a ja czuję takie właśnie ciągnięcia na boki jakby i są stałe.

Co do ubranek to mam mega ochotę coś już kupować, ale powstrzymam się do momentu poznania płci.

Ja biorę Femibion Natal 1 i już kupiłam 2 od 13 tygodnia ciąży:-) nic mi po nich nie jest ale są dość spore. Mnie to akurat nie przeszkadza.

Ja jak będę na wizycie to muszę zapytać o farbowanie bo już patrzeć na siebie nie mogę. Wyglądam strasznie i muszę zrobić koniecznie blond refleksy na moje odrosty.
A jakby tego było mało, to mam mega kurzajke na kciuku ech. Mam nadzieję, że będę mogła ją wymrozic, skoro 2 trymestr już bardzo blisko.

Milkchocolate faworki o matko ale bym zjadła...niestety muszę zadowolić się wuzetką, która stoi w lodówce.

Jak z waszą cerą? U mnie jest tragedia. Nigdy takich pryszczy nie miałam. W dodatku włosy suche jak siano i tak wypadają, że może połowa mi została:-(








Ja też mam straszne krostki na czole. Włosy i skóra strasznie przesuszona. Nawet po odżywce ciężko jest rozczesać. I lecą mi garściami , nie ma miejsca w domu gdzie nie znalazłabym mojego włosa :/ W poprzednich ciążach włosy miałam grube i lśniące a teraz to masakra.....
 
Hej dziewczyny,
Aniołku super wieści, jak te nasze bobaski rosną... ale w sumie dobrze je karmimy :-D
Dziś byłam z moją sis na małych zakupach i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam już coś dla maleństwa... jeju ile jest superowych ciuszków... teraz nogi mnie bolą bo już dawno nie zrobiłam tyle km ;)
Co do zamkniętego wątku to też jestem za... będzie bardziej prywatnie i możemy się jeszcze lepiej zapoznać :-) :)
Ja też koniecznie muszę do fryzjera...mam mnóstwo siwych włosów :dry: z resztą kondycja moich włosów zawsze była do bani a teraz jest jeszcze gorzej, z cerą nie mam problemów chociaż jeden plus...
 
No to dziewczyny kupilam sobie dzisiaj spodnie ciążowe, hihi
Po drodze wstąpiliśmy do kina, uwielbiam weekendy, są takie nasze;)
Do tego kupilam taka tunikę z bobaskiem na brzuchu a w gratisie dostalismy skarpetki dla Maleństwa hihi
IMAG0135.jpeg


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMAG0135.jpeg
    IMAG0135.jpeg
    59,1 KB · Wyświetleń: 437
Też jestem za zamkniętą grupą, nie będą nam tu zaglądać :) W razie co mogę być adminką tak jak mówiłam :D

Ale zmokłam dzisiaj, niecierpię takiej pogody :( Ciągle mi zimno i w ogóle z samopoczuciem dzisiaj do duu... [emoji33]Muszę ponarzekać a co! [emoji23] We wtorek badania, jeeeejuu niech ten czas szybciej leci :D

ckai43r886icswaj.png
 
Też jestem za zamkniętą grupą, nie będą nam tu zaglądać :) W razie co mogę być adminką tak jak mówiłam :D

Ale zmokłam dzisiaj, niecierpię takiej pogody :( Ciągle mi zimno i w ogóle z samopoczuciem dzisiaj do duu... [emoji33]Muszę ponarzekać a co! [emoji23] We wtorek badania, jeeeejuu niech ten czas szybciej leci :D

ckai43r886icswaj.png
Wtorek juz niedlugo!!! Nim sie rozejrzysz a bedzie wtorek;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ja uwielbiam naturalne kosmetyki i oparte na naturalnych składnikach.
Normalnymi szamponami nie mogę myć głowy bo zaraz mnie swędzi i się sypie łupież. Gdyby nie siwe włosy bym nadal farbowała henna.
Bardzo lubię rosyjskie kosmetyki Babuszka Agafia, są tam szampony, mydła, maseczki, odżywki.
Jak macie problem z cerą lub włosami wypróbujcie, ja miałam chwilę problem z cerą z tydzień do dwóch, teraz wróciło wszystko do normy. Używałam jeszcze żelu micelarnego do mycia twarzy i tylko kremu nivea.
Tu jest lin do sklepu gdzie możecie znaleźć te kosmetyki
Link do: BabuszkaAgafia.pl Naturalne rosyjskie kosmetyki w najniższych cenach!
 
No to dziewczyny kupilam sobie dzisiaj spodnie ciążowe, hihi
Po drodze wstąpiliśmy do kina, uwielbiam weekendy, są takie nasze;)
Do tego kupilam taka tunikę z bobaskiem na brzuchu a w gratisie dostalismy skarpetki dla Maleństwa hihiZobacz załącznik 775989

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Jakie piekne te skarpetusie :D gdzie kupilas ta tunike ? Dziewczyny a jak z waszym apetytem? Bo ja wczesniej mialam stale pory i jadlam duzo przed 9 ok 11 pozniej juz ok 14 robilam sie glodna nadtepna godzina to bylo ok 17 i przed 21 a teraz rano jak wstaje to nie czuje wgl glodu wciskam sniadanie przed 9 bo o 9 biore tabletki pozniej czuje glod ok 14 no i wieczorem czasem jestem glodna czasem nie :/
 
reklama
Do góry