reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1503593128-aaaaaa.jpeg

Mamuska na relaxie ;) Dwie milosci na jednym zdj ;) a Trzecia w trasie :( coraz ciezej mi bez meza :(

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakoś tak mi dziko :-( na wrzesniówkach już chyba 8 dzieciątek, sama miałam rodzić za 10 dni, a tu jeszcze tyle czasu:-(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Tule :* myśl pozytywnie kochana o dzieciatku, które rozwija się w Tobie. Warto czekać wynagrodzi Ci wszystko co było :*
A tak poza tym to sierpień juz nam prawie zlecial. Czas przyspieszył :)
 
@Ankuś ja jadam takie rzeczy ^^ Zazwyczaj jak wybieram wędzone to te na gorąco ;)

@doublemummy to leż ile tylko możesz :) Trzeba dbać o szyjkę :D

@Maglik! Ludzie są beznadziejni :( Ja dlatego jak z olx to albo za pobraniem albo odbiór osobisty ;)

Dostałam wyniki z glukozy i jest super :D To tylko te bakterie z moczu do wyleczenia i znów zdrowa jak rybka :) Hurra! :)
 
Dziekuje za trzymanie kciukow :* troche jestem spokojniejsza. Właśnie wrocilam, mam brać nospe do tego magnezu. Szyjka sie skróciła, minimalnie ale jednak i mam leżeć bo inaczej przy moim trybie będzie szpital. Skurcze są przepowiadajace ale dosyć silne wiec nakaz leżenia to nie przelewki. Zaczepilam o ciuchland i juz sie klade :)
Najgorzej jak ja wytrzymam lezenie ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Dobrze, że narazie Maluszek dał Ci tylko znak ostrzegawczy "mamo zwolnij" :). Teraz lez i dbaj o siebie. Mnie od wczoraj strasznie piecze i kuje dół brzucha. Mam nadzieję, że to nic złego.
 
Mam do Was prośbę, napiszcie co myślicie.. Boję się, że ze mną jest już coś nie tak.. Wczoraj był pogrzeb Babci. Byłam nawet na pożegnaniu przy otwartej trumnie, pożegnać się z Nią. Chciałam zobaczyć ją spokojną, śpiącą. Babcia umarła przy mnie, w domu.. dusiła się i krew jej leciała z buzi. Chciałam zatrzeć ten obraz dlatego odważyłam się wejść, żeby ją zobaczyć na pożegnaniu. Do tej pory miałam koszmary, dzisiejszą noc przespałam jako pierwszą spokojnie. Bałam się w nocy iść do łazienki siku. Miałam dużo złych przeżyć.. bałam się o ciąże, bolał mnie brzuch, miałam skurcze.
Chce Was zapytać co sądzicie o sytuacji którą Wam opiszę.... Napisałam do mojej przyjaciółki we wtorek, dzień przed pogrzebem z pytaniem co u niej słuchać. Nie odzywałśmy się do siebie przez tydzień, bo była na mnie zła, że się trochę odsunęłam i odpisywałam jej na smsy jednym zdaniem, a najgorzej zareagowała na to, że dopiero we wtorek (czyli 6 dni po śmierci Babci) dowiedziała się o śmierci Babci. Myślałam, że mnie wesprze, a Ona miała pretensje, że tak późno jej mówię o Babci i odebrałam jej szansę na bycie z nami, wspieranie, oraz stwierdziła, że to jest dla Niej wyznacznik jak traktujemy naszą przyjaźń. Próbowałam jej wyjaśnić, że przez te dni źle się czułam, bałam o ciąże, nie myślałam o niczym i nikim. Napisałam jej kilka smsów wyjaśniających, ostatniego smsa z informacją o której i gdzie jest pogrzeb. Nie odpisała na żadnego. Po pogrzebie wieczorem dzwoniłam do Niej, nie odebrała. Dzisiaj napisałam jej smsa bez emocji, wyjaśniającego jak ja się czuje w tym wszystkim, że mi przykro, że jej potrzebuje mimo wszystko, napisała tylko "szanuje czas żałoby" dając mi do zrozumienia, że nie będzie ze mną dyskutować. Jest mi strasznie przykro i zastanawiam się czy ma prawo tak mnie traktować?
 
Ostatnia edycja:
@doublemummy Odpoczywaj tam i dużo, dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. :)
@reniuszek Śliczne cudeńka nakupowane, ciesz się zakupami, w końcu szczęśliwa mama to prosta droga do szczęśliwego maleństwa. ;)
@gie_er Wierzę, że się z tym nie najlepiej czujesz ale zobaczysz że szybko zleci do grudnia i mała będzie razem z Tobą. :D
@mrsMalec oj znam ten ból odległości, ja ostatnio się z S pokłóciłam praktycznie jak się dowiedziałam że nie będzie go przy mnie jeszcze nie tydzień a za 3 tygodnie bo praca (niby widujemy się 1 dzień w tygodniu ale co to jest, od połowy dnia już jest smutno ze świadomością że zaraz znów wyjedzie), niby rozumiem że tak musi ale wiadomo że teraz potrzebujemy ich :(

Kurczę, dziewczyny... tym Waszym jedzeniem uświadomiłam sobie jak ciężko mi będzie na tym sobotnim weselu ze świadomością o zbyt wysokim wyniku glukozy... grr
A co do tematu wesela, to ogarniałam dziś w między czasie kieckę, jak rano wspominałam nagle ta co chciałam założyć "zmalała" z dnia na dzień. :p Najlepsze, że mam teraz 2 kiecki, heheh. Znalazłam jedną w C&A, a jak już ją sobie ogarnęłam, to dostałam przed godziną w prezencie inną kieckę. :D
Prawdopodobnie i tak pójdę w niebieskiej z C&A bo niestety tamta dostana jest jasna i mam wrażenie że przez to baaardzo mnie pogrubia ale za to myślę że będzie też dobra po ciąży. Chyba że coś tam mi się jeszcze odmieni, wiadomo kobieta zmienna jest, a w ciąży to już w ogóle. :)
 
reklama
Do góry