reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Po żelazie często tak jest o_O
A po tym Actiferolu nie ma takich "dodatków".:)
Oesuuu tylko nie moje zębyyyy [emoji24][emoji24][emoji24] no nic, jak trzeba to trzeba. Tego leku o którym mówisz nie dostanę, więc biorę to co jest i modlę się o brak skutków ubocznych [emoji29]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny, czy poziom glukozy wyższy w 2 godzinie niż 1 jest w porządku?
upload_2018-3-1_18-56-44.png
 

Załączniki

  • upload_2018-3-1_18-56-44.png
    upload_2018-3-1_18-56-44.png
    47,4 KB · Wyświetleń: 507
Kiszonkę z buraków polecam. Ja sobie zrobiłam około 2 miesiące temu. I piłam codziennie szklaneczkę, może dlatego miałam teraz takie dobre wyniki. Czosnku też tam dużo dałam i nie choruje narazie.
 
Ostatnia edycja:
Przeglądałam sobie dziś internety i natknęłam się na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży oraz dla mam. Program wydaje się fajny, w każdym razie ja już się zapisałam na jedne z 'bezpiecznego malucha', opinie są pozytywne, a zawsze warto wybrać się i posłuchać, poznać nowych ludzi. Niestety dużo z nich już się odbyło, ale jeśli w Waszej okolicy jest wolny termin, a któraś z Was byłaby zainteresowana to przesyłam linki, do tych, które znalazłam:)

Link do: Bezpieczny Maluch

Link do: Warsztaty Mamo to Ja - Mamotoja.pl
Fajna sprawa ja byłam na podobnej konferencji/ warsztatach w 1szej ciąży, w Katowicach, bo przyjaciółka kt też była w ciąży tam mieszka.
 
U mnie sucho zupełnie, ale bolą i swędzą mnie sutki okropnie :/

Byłam u położnej, mała rośnie zdrowo, nawet dała pokaz kopniaków przy badaniu tętna Mam bardzo niskie żelazo więc przepisała jakieś tabletki. Mówiła że bardzo często żołądek źle toleruje żelazo, są wymioty, biegunki i inne cuda. Pierwsze słyszę... miała któraś takie przygody?
Aaaa... będę miała robioną krzywą cukrową! Chwała panu! Moja położna zleciła JAKIEŚ badanie! [emoji134]‍♀️ [emoji1] Mam przyjść w 29 tygodniu.

Poza tym, dowiedziałam się już na pewno że nie będę miała żadnego usg do końca. Jak inaczej można sprawdzić czy mała jest dobrze ułożona do porodu?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja brałam tabletki bo miałam anemię to brzuch mnie bardzo bolał. Powiedziałam lekarzowi, że nie dam rady funkcjonować i mi zmienił na żelazo w plynie i nic mi nie jest :)
 
U mnie sucho zupełnie, ale bolą i swędzą mnie sutki okropnie :/

Byłam u położnej, mała rośnie zdrowo, nawet dała pokaz kopniaków przy badaniu tętna Mam bardzo niskie żelazo więc przepisała jakieś tabletki. Mówiła że bardzo często żołądek źle toleruje żelazo, są wymioty, biegunki i inne cuda. Pierwsze słyszę... miała któraś takie przygody?
Aaaa... będę miała robioną krzywą cukrową! Chwała panu! Moja położna zleciła JAKIEŚ badanie! [emoji134]‍♀️ [emoji1] Mam przyjść w 29 tygodniu.

Poza tym, dowiedziałam się już na pewno że nie będę miała żadnego usg do końca. Jak inaczej można sprawdzić czy mała jest dobrze ułożona do porodu?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też biorę żelazo... Wzdęcia, zaparcia i wymioty.. tragedia. Dostałam 1 opakowanie i dalej mam 10 tablet a powinnam już skończyć. Brałam co drugi dzień po 2 tabletki to miałam 1 dzień spokoju. Zębów nie mam czarnych:)
 
U mnie sucho zupełnie, ale bolą i swędzą mnie sutki okropnie :/

Byłam u położnej, mała rośnie zdrowo, nawet dała pokaz kopniaków przy badaniu tętna Mam bardzo niskie żelazo więc przepisała jakieś tabletki. Mówiła że bardzo często żołądek źle toleruje żelazo, są wymioty, biegunki i inne cuda. Pierwsze słyszę... miała któraś takie przygody?
Aaaa... będę miała robioną krzywą cukrową! Chwała panu! Moja położna zleciła JAKIEŚ badanie! [emoji134]‍♀️ [emoji1] Mam przyjść w 29 tygodniu.

Poza tym, dowiedziałam się już na pewno że nie będę miała żadnego usg do końca. Jak inaczej można sprawdzić czy mała jest dobrze ułożona do porodu?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam takie przygody, juz trzecie tabletki dostalam na anemie i dupa, za kazdym razem wymioty i takie zaparcia, ze masakra ;(((


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to pięknie. Ja i tak mam zaparcia więc jak się jeszcze pogorszy to bosko... [emoji22] a

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ewa przestałam brac, czasem jak.dobrze sie czuje ale tak bardzo dobrze to.wezme tabletke ale to jedna a nie dwie. I raz na trzy dni powiedzmy... a tak to ratuje sie kiszonka z burakow ktora pilam tez w.pierwszej ciazy kakao i innymi produktami ktore maja wysokie stezenie zelaza. Staram sie jak moge ale ostatnio mi sie pogorszylo z 11'3 spadlo na 10'8 i lekarz powiedział ze.musze brac tabletki chocby co ktorys dzien... :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry