reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Oczywiscie, ze mozesz, tylko troche wiecej luzu, bo nikt nikogo nie obraza :)

Ale jak ja się poczułam urazona to co? Nie moge sie tak czuć, bo Ty tak mówisz?
Jak któraś wcześniej poczuła się urażona z przyczyn religijnych to nie zabranialyscie jej się tak czuć... Ja też wtedy nie widziałam problemu, a jednak jedna z nas poczuła się dotknięta...
 
Ale jak ja się poczułam urazona to co? Nie moge sie tak czuć, bo Ty tak mówisz?
Jak któraś wcześniej poczuła się urażona z przyczyn religijnych to nie zabranialyscie jej się tak czuć... Ja też wtedy nie widziałam problemu, a jednak jedna z nas poczuła się dotknięta...
To czuj sie urazona, skoro tak uważasz :) Ty wyrazilas swoje zdanie, ja swoje i mysle, ze mozemy skonczyc dyskusje, bo chyba to forum nie jest od obrażania się i stwarzanka problemow, ktorych nie ma :)

Na temat religii sie nie wypowiem, bo nie wiem o co chodzi, musiałam niedoczytać.
 
Ej bez przesady. Ja napsalam o kims? Ze ktos wyglada jak KingKong? Nawet jakby mnie twk nazwano to bym sie z tego smiala, trzeba miec dystans do siebie. Napisalam o sobie. Nawet w programie w którym bylam w tv powiedziałam o sobie ze czulam sie jak Godzilla i puscili to w TV!!!! Jak Cię urazilam to przepraszam. Nie mialam takiego zamiaru.
 
reklama
Dziewczyny, kto w tym tygodniu wizytuje? Prosze o datę, godzinę i tydzien ciąży (na tel nie widac suwaczkow) ;) Dla chętnych oczywiście ;)
 
Do góry