reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jestem dumna ze swojego pierwszego dnia nowego roku, nadal trzymam dietę oby tak do końca roku było. Chociaż wczoraj poszalałam z jedzeniem flaczków i sałatki warzywnej [emoji23]Zobacz załącznik 929571Zobacz załącznik 929572
Wczoraj to był stary rok, a dziś to już co innego. Nowy rok, nowa ty. Smakowicie wygląda. Ja właśnie fasolke szparagowa z bułka tarta jem. Ale żeby tak zdrowo nie było jak to u mnie ciasto już się chłodzi w lodówce. Jestem za słaba żeby odmawiać sobie jedzenia, nie potrafię.
 
reklama
Jeju [emoji15] zazdroszcze [emoji12]
Moj 4 (juz rocznikowo 5latek[emoji15]) jak wracalismy w sierpniu autem 6h to chyba z 3h przespal a potem do polnocy ani myslal sie polozyc [emoji15] dla mnie to byla masakra bo on w dzien nie spi a wieczorem zasypia 19/20 I spi do 7/9 Ja musze czekac do 7 [emoji57] dzis mala troche mniej aktywna, pokopala troche jak zjadlam obiad I teraz ciagle cisza [emoji57] ale rano znow mialam tak wypchana jedna strone brzucha tz widzial I sie smial [emoji23]Nie wiem ale dobrze ze przypomnialas [emoji12] bede trzymac kciuki [emoji106][emoji106] a powiesz mi jak z ta tokso u ciebie ?
No to jak już się tu wbiłam do was to Ci tu odpisze
Okazało się tak jak pisałaś przeszłam już wcześniej zw dwa tygodnie dla pewności mam powtórzyć badania ale nie ma się co martwić
 
No to jak już się tu wbiłam do was to Ci tu odpisze
Okazało się tak jak pisałaś przeszłam już wcześniej zw dwa tygodnie dla pewności mam powtórzyć badania ale nie ma się co martwić
Oo czyli jednak dobrze odczytalam wyniki ?[emoji848] no to ciesze sie ze wszystko u Ciebie dobrze[emoji8][emoji8]
Hihi:) ja mam na odwrot, już chciałabym czerwca:)
Tyle sie na to naczekalam wiec mogla bym tyle samo w tej ciąży chodzic [emoji12]lubie ten stan choc nie zawsze jest kolorowo no ale lubię i tak [emoji12]
 
Hihi:) ja mam na odwrot, już chciałabym czerwca:)
Ja mam tak samo, już bym wolała czerwiec. Szczerze to nie rozumiem tego zachwytu, że ciąża to taki wspaniały stan itd. dla mnie to właśnie brzmi tak bla, bla, bla [emoji23]zbyt wiele niedogodności muszę znieść i ten stan mi nie pasuje. No i wątpię, żeby cokolwiek moje podejście zmieniło.
 
Ja chyba też bardziej w tą stronę ;)) chociaż ciąża sama w sobie jest dla mnie naprawdę ciekawym przeżyciem ;) i póki co nie jakimś bardzo uciążliwym, natomiast nie mówię "hop" [emoji39] zobaczymy co będzie w tej drugiej połowie [emoji39]

Będzie dobrze:)
Wydaje mi się, coś tak w kościach czuje, ze raczej noc uciążliwego w tej ciąży Cię nie spotka:).
Dobrze, zrobiłaś, ze przed ciąża zadbałas o swoje ciało i dietę i dzieki temu tez masz teraz dobre zdrowe nawyki, dodatkowo już przeszłaś taki stres, ze teraz los powinien Ci odpuścić :)
 
Będzie dobrze:)
Wydaje mi się, coś tak w kościach czuje, ze raczej noc uciążliwego w tej ciąży Cię nie spotka:).
Dobrze, zrobiłaś, ze przed ciąża zadbałas o swoje ciało i dietę i dzieki temu tez masz teraz dobre zdrowe nawyki, dodatkowo już przeszłaś taki stres, ze teraz los powinien Ci odpuścić :)

Kurczę, oby!! [emoji173]
 
Z wieku 1:600, a mi wyszło 1:490
Mnie wyszło 1:406, z wieku 1:56. NT 1 długość malucha 7,3 cm.
Ja mam 1:544 i nie robie nic
Ja też nic nie robię, USG wyszło super i tego się trzymam.
Ja gdybym w usg miala przesłanki że z dzieckiem jest coś nie tak to bym zrobiła to badanie ale jeśli na usg bylo ok to może faktycznie lepiej zostawic te pieniądze na cos innego. U nas przezierność byla duza ale ten lekarz co robił nam usg prenatalne powiedział że jest wszystko ok .to moje zdanie A Ty rób jak czujesz
Dokładnie, ja tez.
U mnie dzisiaj leniwie, odpoczywamy z rodzinka. Jutro rano jadę ze średnią córka na badania a tak mi się nie chce wcześnie wstać [emoji29]
 
reklama
Do góry