reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Powiem Wam, że jak kupuje ciuchy a nie raz nie chce się przymierzac to na oko już nie potrafię sobie dopasować. Wcześniej żaden problem, zawsze wszystko pasowało. Tak teraz lipa. Frustrujace to jak wyciagasz z szafy jedna, druga, trzecia... I żadna nie pasuje.
Wiadomo., że taki stan rzeczy. Muszę się z tym oswoić.
No na codzień to jeszcze luz,ale jak przyszło do wyjścia w gości to już wyzwanie [emoji23] A ja po drugiej ciąży wyrzuciłam kilka takich sukienek z myślą że już się nie przydadzą A tu jednak [emoji6]
 
reklama
Powiem Wam, że jak kupuje ciuchy a nie raz nie chce się przymierzac to na oko już nie potrafię sobie dopasować. Wcześniej żaden problem, zawsze wszystko pasowało. Tak teraz lipa. Frustrujace to jak wyciagasz z szafy jedna, druga, trzecia... I żadna nie pasuje.
Wiadomo., że taki stan rzeczy. Muszę się z tym oswoić.
Tez juz miałabym problem. Ja ogolnie jestem dziwna bo jak coś nie jest w rozmiarze s to juz mi sie nie podoba ;)
Nie potrafie sobie wyobrazic ze nosze rozmiar l [emoji23]dlatego wole ciuchy ciazowe w rozmiarze s :) glupie myślenie no ale co tam ;)
Przynajmniej wkrecam sobie, ze po porodzie juz tych ciuchów nie bede potrzebować
 
Tez juz miałabym problem. Ja ogolnie jestem dziwna bo jak coś nie jest w rozmiarze s to juz mi sie nie podoba ;)
Nie potrafie sobie wyobrazic ze nosze rozmiar l [emoji23]dlatego wole ciuchy ciazowe w rozmiarze s :) glupie myślenie no ale co tam ;)
Przynajmniej wkrecam sobie, ze po porodzie juz tych ciuchów nie bede potrzebować
To jest dobra myśl. Rozmiar s na. Metce robi dobrze na psychikę napewno. :)
No cóż trzeba się przezwyczaic, że teraz tylko większe ciuchy. ;):)
 
Według jednego kalkulatora wyszedł. Mi chłopiec. Zrobiłam na innej stronie i tam. Wyszła dziewczynka!
Zabawa nawet sobie ze mnie jaja robi. :tak::):):D
 
Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze wymiotuje? W czwartek kończę 16tc. Ciągle czuje się tak jakby coś mi zalegalo na żołądku [emoji17][emoji17]
 
No na codzień to jeszcze luz,ale jak przyszło do wyjścia w gości to już wyzwanie [emoji23] A ja po drugiej ciąży wyrzuciłam kilka takich sukienek z myślą że już się nie przydadzą A tu jednak [emoji6]
Tez juz miałabym problem. Ja ogolnie jestem dziwna bo jak coś nie jest w rozmiarze s to juz mi sie nie podoba ;)
Nie potrafie sobie wyobrazic ze nosze rozmiar l [emoji23]dlatego wole ciuchy ciazowe w rozmiarze s :) glupie myślenie no ale co tam ;)
Przynajmniej wkrecam sobie, ze po porodzie juz tych ciuchów nie bede potrzebować
Jak. Mogę Was zapytać ile macie wzrostu i jaka wagę? . Nie chcecie to nie piszcie, nie chce żebyście czuły się niekomfortowo przeze mnie. :unsure::unsure:8-):mad::p
 
reklama
Do góry