reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

A bedziecie zakladac ochraniacze do lozeczek, czy jest to dla Was zbedne?

Ja nie będę to ogranicza dostęp powietrza i zwiększa ryzyko śmierci łóżeczkowej więc na początku nie kupuje ;) później kupie jak dziecko będzie wędrować po łóżeczku i uczyć się wstawać by się nie obiło o szczebelki;) :)
 
reklama
Ja przy pierwszym dziecku nie miałam ochraniaczy i teraz tez nie zamierzam kupować. Ładna ozdoba ale zbiera kurz i ogranicza wentylacje powietrza a tym samym teoretycznie zwiększa ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej. Jak młoda była trochę starsza to się przez chwile zastanawiałam ale na dobra sprawę przy starszym dziecku to aż tak nie amortyzuje. Do ten pory czasami słychać takie łup na kamerce w nocy ale siniaków nie ma i jej to raczej nie budzi.
 
No wlasnie ja mialam kupiony przy Julcew komplecie z posciela. Ona w lozeczku prawie nie spala, wiec tez nie zakladam. Oddalam go bratowej i kminilam czy kupic. Jednak niebede kupywac.
 
reklama
Czy któraś z was wie jak taki kokon lubi się z monitorem oddechu?
Ja Ci tylko mogę powiedzieć że ja do kokonu daje piankę tapicerską 3cm, wiec na pewno jest cieńszy niż standardowy materac, nie wiem jakie wymagania ma monitor- może gdzieś masz w specyfikacji taka informacje?
 
Do góry