reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!!

Chcialam glupia zrobic sobie dietke i troche zrzucic kilo, no a moaj amalutka byla wiecznie glodna. Jak malo albo malo kalorycznie jem to moj pokarm tak jak by bym mniej wartosciowy :-( mala je wiecej ale czesciej jest glodna i bardzo niespokojna w trakcie jedzenia i po nim.
Chyba na czas karmienia zapomne o wszelkich dietach i pogodze sie z moim nadmiarem tluszczyku. Skoro jak na razie nie wychodza jej zadne uczulenia, a jem zupelnie normalnie to tak juz zostawie.
 
reklama
MANYA dzieci tak ok 3 tyg mają wzmożony wzrost
dlatego nie możesz jej od piersi odgonić :tak::tak::tak::tak:

ale za parę dni jej minie zobaczysz
:-):-):-):-):-):-)
 
Widzę że nasze małe ssaki daja nam popalić. Ja też nadal dorabiam jako smoczek. Mała szuka go do spania po okresie czuwania.......Normalnie pomyślałabym że jest głodna ale ściągnęłam sobie pokarm (na dodatek ręcznie bo laktatorem za cholerę nie umiem) było tego około 110 ml, myslę że taka ilość powinna ją zadowolić i że jej nie głodzę. Przez 3 tygodnie przybrała 600g, nie wiem czy to starczy czy za mało........
1001084mf6.jpg
 
no widzisz Katharina a ja sciagalam laktatorem ale wyszlo mi doslownie tylko 50ml...i teraz nie wiem bo ja strasznie nie lubie robic tego laktatorem i jestem spieta zawsze wiec czy sciagam nim tak malo wlasnie przez to a mleka jest wiecej czy jednak mam malo tego pokarmu. mala przybrala 500g po 2 tyg od wyjscia ze szpitala wiec to dolna granica...a jednak pediatra stwierdzil ze przybrala prawidlowo...sama nie wiem...

Basiu tez liczylam ze jej przejdzie ale to juz tydzien trwa a ona weszla w 4 tydzien wczoraj...
 
MANYA mi lekarz powiedział ze gdzie laktator nic nie ściągnie tam dziecko wyciagnie spokojnie 150 ml z piersi!
a 500 gram na 2 tugodnie to bardzo dobrze, miki na samym pocztku jeszcze mniej przybrał a teraz gościu tyje jak kluseczek... głowa do góry... wiecej wiary w ... piersi :-D:-D:-D
 
hmmm...mi w szpitalu te polozne mowily ze na poczatku ciezko mi sie uwalnia mleko...nawet rekami mam problemy zeby do witaminy sciagnac...
a czy wy macie nabrzmiale piersi i kapie wam mleko bo ja raczej nie:no: juz sama nie wiem co o tym myslec...
 
MANYA ja mam flaki miękkie, pewnie juz do kolan wyciągniete przez małego smoka, mleka w nich w ogóle nie czuje a maly ssie jak szalony i tylko słysze jak przełyka... i druga broda mu sie robi...
 
reklama
Moja mala tez ma druga brode :-) a ja dosc czesto mam przepelnione piersi, dzis w nocy musialam wstac i sobie troche sciagnac bo myslalam ze zwariuje z bolu a mala tak slodko spala, ze nie mialam sumienia jej budzic.

Co mnei niepokoi to to ze jak mala skonczy jesc to mnie bardzo bola piersi tak jak by mleko bylo z malutkich igielek, moj gin robi tylko wielkie oczy i mowi ze nigdy o czyms takim nie slyszal :no: a mnie kurde boli jak cholercia :wściekła/y:
 
Do góry