reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na trwały makijaż przez cały dzień?

W ciągu dnia bibułki matujące, a przy nakładaniu makijażu najpierw baza (u mnie najlepiej matująca), potem fixer. I oczywiście dobre nawilżenie kremem, bez tego się gorzej trzyma makijaż.
 
reklama
Słyszałam, że niektóre kobiety psikają sobie twarz lakierem do włosów, ale to nie jest raczej bezpieczne dla delikatnej skóry na twarzy. Poszukaj w necie fixerów do makijażu. To taki spray specjalnie stworzony do utrzymania makijażu na twarzy przez dłuższy czas. Skończysz się malować i psikasz się :-D
 
przede wszystkim pielęgnacja, bo nawet najlepszy kosmetyk nie będzie się trzymał jeśli skóra nie będzie na niego gotowa, ja też stosuję podkład annabelle kryjący i daje radę, żadnego pudru, różu nic, cienie też mineralne
 
reklama
Do góry