reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny jutro zaczynam 12 tydzień czyli 11+0, czy jest to normalne że przeszły mi mdłości i piersi mniej bolą? Czy mam sie niepokoić?
To normalne, że objawy przechodzą. Ogólnie większość kobiet odczuwa ulgę wraz z nadejściem drugiego trymestru, ale niektórym mdłości przechodzą wcześniej (dziewczyny tu pisały, że już koło 8-9 tygodnia mdłości odpuściły).

Nie jest też wykluczone, że mdłości jeszcze się pojawią, ale życzę Ci, żebyś już miała z nimi spokój :)
 
reklama
Dziewczyny jutro zaczynam 12 tydzień czyli 11+0, czy jest to normalne że przeszły mi mdłości i piersi mniej bolą? Czy mam sie niepokoić?
Mi mdłości przeszły w 12 tygodniu A piersi raz bolą, raz nie. W pierwszej ciąży z córką w ogóle nie miałam mdłości, jeden dzień na "dzień dobry" i tyle. Nie powinnaś się niczym martwić na wszelki wypadek 🙂
 
Jeśli są tu jeszcze dziewczyny, które nie mają dostępu do działu zamkniętego, zgłaszajcie się do mnie.
Jedyne o co prosimy, to aktywny udział w rozmowach 😊

Ten wątek oczywiście też cały czas pozostaje aktywny.
 
Dziewczyny jutro zaczynam 12 tydzień czyli 11+0, czy jest to normalne że przeszły mi mdłości i piersi mniej bolą? Czy mam sie niepokoić?
W poprzedniej ciąży mdłości przeszły mi w 12 tyg. Piersi nie bolały mnie w ogóle. W tej ciąży piersi również mnie nie bolą i dopiero dwa dni temu lekko się powiększyły (teraz mam 10 +5) Mdłości już odpuszczają mam tylko wieczorem (17-21), wcześniej były całodobowe. Do tego bardzo niskie ciśnienie, które powoduje, że czuję się jak zwłoki. Nie mogę się doczekać 2 trymestru, bo jeśli będzie tak jak poprzednio to góry będę mogła przenosić. Naprawdę ciesz się, że samopoczucie się poprawia, to zupełnie normalne. Wiem, że niektóre kobiety mają mdłości i wymioty do końca ciąży i to jest straszne. Nie wyobrażam sobie czuć się tak przez 9 miesięcy.
 
reklama
Do góry