reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Odradzam

reklama
Dominique, Maclaren to Maclaren :tak: Jak sie chcesz na cos decydowac to ja bym wybrala z tej firmy :tak::-) Moja "szwagierka" ma, ale model Techno i naprawde super sie go prowadzi :tak::-)
 
Cześc dziewczyny . Potrzebuje porady . Chce kupić w prezencie wózeczek spacerowy i niemoge się zdecydować a musze jutro najpóźniej go kupić ! Ma to być wózeczek który rozkłada sie do leżenia . W miare lekki ale stabilny . A i musi mieć pięciopunktowe pasy i barierkę . Najlepiej na troszke większych kołach . A i siedzenie musi byc troszke pod katem żeby dziecko sie niezsuwało . Proszę o rade
 
Cześc dziewczyny . Potrzebuje porady . Chce kupić w prezencie wózeczek spacerowy i niemoge się zdecydować a musze jutro najpóźniej go kupić ! Ma to być wózeczek który rozkłada sie do leżenia . W miare lekki ale stabilny . A i musi mieć pięciopunktowe pasy i barierkę . Najlepiej na troszke większych kołach . A i siedzenie musi byc troszke pod katem żeby dziecko sie niezsuwało . Proszę o rade
Hajduga, podstawowe pytanie: ile kasy chcesz na to przeznaczyc? ;-)
 
hajduga zdaj się na panią w sklepie, bo jak jutro to chyba nie kupujesz przez internet;-) a 400 to i dużo i mało:-p
 
BEDYTA fakt mało mam czasu ale moge też kupic na allegro ale z odbiorem osobistym ! Może i to niejest duzo ale jak na prezent to troszke jest ! Poradzcie mi chociaż jaka firma jest warta uwagi moge troszke wiecej dac za wózeczek ale musi to byc cos fajnego !
 
BEDYTA fakt mało mam czasu ale moge też kupic na allegro ale z odbiorem osobistym ! Może i to niejest duzo ale jak na prezent to troszke jest ! Poradzcie mi chociaż jaka firma jest warta uwagi moge troszke wiecej dac za wózeczek ale musi to byc cos fajnego !
hajduga jak na prezent to oczywiście dużo kasy, ale jak na zakup wózka to właśnie może być i dużo i mało, wybór jest olbrzymi, ja nic nowego nie polecę, mam dwa deltimy teraz, x-lander spełnia Twoje wymagania ale jest droższy, a parasolk znowu się na płasko nie rozkłada no i małe kółka ma (15cm) ale kosztowała poniżej 300 zł, a coś takiego jak dominique wybrała, maclaren, tylko nie wiem jak się rozkłada...
 
Ewus, fajnie, ze ten wozek ma fotelik w zestawie, ale kolka sa naprawde mizerne... Do spacerowki, na wiosne OK, ale do glebokiego wozka jakos mi sie nie widza. Szczegolnie, ze chodniki u nas nie sa najlepsze, a zima to juz calkiem nie wiem jak one sie beda sprawowaly. Poszukaj czegos podobnego, na wiekszych kolkach. :tak:

Hajduga, a ogladalas Chicco? Maja duzy wybor.
 
reklama
tak ogladałam chicco , ale wiem co mam o nich sądzić niby sa fajne . Podoba mi sie jeden z Chicco ale kosztuje 600 złoty i to za drogo ja bym swojemu takiej spacerówki nie kupiła . O 12 jadę popatrzeć do hurtowni a potem do sklepu Chicco i zapewno coś wybiorę
 
Do góry