reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skierowanie na patologię ciąży

Ja bym pojechala z tym skierowaniem do szpitala. Jesli masz miec cc to ustala ci na podstawie tego skierowania termin i bedziesz czekac. Jesli cos sie zacznie wczesniej to jedziesz i powinni ci zrobic cc tak czy siak.
Pojadę chyba dziś nawet, zbadać mnie mogą w szpitalu prawda? Sami stwierdza czy jest sens abym została na tej patologii ciąży czy do domu wyślą spowrotem. Obecnie mam 36+3 tc i nic mi się nie dzieje. Ruchy dziecka odczuwam czop nie odchodzi, skurczów brak Ale sama jestem ciekawa czy rozwarcie jest.
 
reklama
Pojadę chyba dziś nawet, zbadać mnie mogą w szpitalu prawda? Sami stwierdza czy jest sens abym została na tej patologii ciąży czy do domu wyślą spowrotem. Obecnie mam 36+3 tc i nic mi się nie dzieje. Ruchy dziecka odczuwam czop nie odchodzi, skurczów brak Ale sama jestem ciekawa czy rozwarcie jest.
No dobrze, ale na jakiej podstawie zgłosisz sie do szpitala? Mówisz, ze wszystko z Tobą i dzieckiem ok wiec powiedzą Ci, ze badać to sie powinnaś u swojego prowadzącego🙄
 
A to nie jest tak ze ze skierowaniem dziewczyny zglaszaja sie do szpitala na kwalifikacje i umowienie daty ewentualnego cc jesli ma byc planowane? Nie mieszkam w Polsce wiec nie wiem ale cos pamietam ze tak wlasnie niektore kobietki tu z forum robily.
 
No dobrze, ale na jakiej podstawie zgłosisz sie do szpitala? Mówisz, ze wszystko z Tobą i dzieckiem ok wiec powiedzą Ci, ze badać to sie powinnaś u swojego prowadzącego🙄

Tez mi sie tak wydaje. Na izbe zawsze mozna podjechac, jesli cos sie dzieje. Nie odesla z kwitkiem. Ale to nie gabinet na badania standardowe, jesli nic nie dolega.
 
Pojadę chyba dziś nawet, zbadać mnie mogą w szpitalu prawda? Sami stwierdza czy jest sens abym została na tej patologii ciąży czy do domu wyślą spowrotem. Obecnie mam 36+3 tc i nic mi się nie dzieje. Ruchy dziecka odczuwam czop nie odchodzi, skurczów brak Ale sama jestem ciekawa czy rozwarcie jest.

Jesli nic ci nie dolega i sam lekarz mowil, ze nie ma pospiechu to ja bym poczekala do pon i poszla sie zapytac co i jak, ew zapisac sie juz na termin cc. Nie jest to sprawa zagrazajaca zyciu ani nic sie nie dzieje w strone porodu, wiec nie wiem, czy jest sens pojechac dzisiaj czy jutro.
 
No dobrze, ale na jakiej podstawie zgłosisz sie do szpitala? Mówisz, ze wszystko z Tobą i dzieckiem ok wiec powiedzą Ci, ze badać to sie powinnaś u swojego prowadzącego🙄
na podstawie skierowania od lekarza... A że lekarz w szpitalu może odesłać pacjentkę, to jego prawo, ale zdaje się, że powinien napisać na skierowaniu, że uważa je za bezzasadne. Pacjentka nie ma obowiazku wiedzieć, co zobaczył ginekolog, że wręczył jej skierowanie. Rozumiem, że tu sytuacja jest trochę dziwna, bo lekarz dał to skierowanie "na zapas" i sam namawial, żeby poczekala. Ale druga strona medalu jest taka, że w okresie pomiędzy wystawieniem skierowania a zgłoszeniem się w szpitalu, jej lekarz prowadzący jest prawnie kryty (to jej decyzja, że nie pojechała) i wcale nie musi jej przyjmować na kontrole.
 
reklama
Tez miałam indukowany przez cukrzyce ciążowa, dramat 🙄 Ciało nie było gotowe, mały również ale jak trzeba było to trzeba było
Przepraszam, że może trochę nie w temacie. Ale czy zawsze przy cukrzycy ciążowej indukują poród? Czy można czekać do terminu? Pytam bo to moja Pierwsza ciąża i mam cukrzycę ciążową na starcie i już się boję tego wszystkiego...
 
Do góry