reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczko

Lil.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
165
Hej dziewczyny czy jak kupowałyście łóżeczko też było mocno czuć farbą, klejem? Ile czasu potrzeba aby to wywietrzalo? Termin cesarki mam za 2-3 tygodnie i nie wiem czy to wywietrzeje do tego czasu. Na dodatek i tak muszę reklamować, bo stelaż połamany i barierki w kiepskim stanie, głównie zadrapania. Już się zastanawiamy z mężem czy nie zamówić w Ikei, meble stamtąd chyba nie "śmierdzą" tak. Macie może łóżeczko z Ikei? To co wczoraj przyjechało jest z woodies. Czytałam dobre opinie o nich, więc mam nadzieję, że mieliśmy pecha i po reklamacji przyślą w dobrym stanie, ale mamy mało czasu i nie wiem co robić, bo ten "zapach" farby jest okropny. A może kupywałyście z woodies? Wiecie ile trzeba czekać aż to wywietrzeje? Macie jakieś sprawdzone sposoby na to?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny czy jak kupowałyście łóżeczko też było mocno czuć farbą, klejem? Ile czasu potrzeba aby to wywietrzalo? Termin cesarki mam za 2-3 tygodnie i nie wiem czy to wywietrzeje do tego czasu. Na dodatek i tak muszę reklamować, bo stelaż połamany i barierki w kiepskim stanie, głównie zadrapania. Już się zastanawiamy z mężem czy nie zamówić w Ikei, meble stamtąd chyba nie "śmierdzą" tak. Macie może łóżeczko z Ikei? To co wczoraj przyjechało jest z woodies. Czytałam dobre opinie o nich, więc mam nadzieję, że mieliśmy pecha i po reklamacji przyślą w dobrym stanie, ale mamy mało czasu i nie wiem co robić, bo ten "zapach" farby jest okropny. A może kupywałyście z woodies? Wiecie ile trzeba czekać aż to wywietrzeje? Macie jakieś sprawdzone sposoby na to?
My też mamy z Woodies i o ile nie śmierdziało farbą o tyle reklamować też musiałam. Drugi raz w życiu bym go nie kupiła, nie rozumiem ani trochę zachwytu ta firmą i nie wiem skąd te dobre opinie. My mieliśmy do wymiany spód łóżeczka i bok przewijaka - firma taka ogarnięta, że kazała zapakować te 2 elementy i kurier miał wziąć je jak nam przywiezie nowe części, od listopada 2021 części zepsute nie zostały zabrane. A te barierki z dziurkami po gwoździach to niby jakiś super innowacyjny patent, szkoda tylko, że barierki wyglądają bardzo słabo. Ale pani przy reklamacji powiedziała, żeby je dać od strony ściany i nie będzie przecież tego widać 🤣 Drugi raz bym w życiu nie kupiła i nikomu nie poleciła. To nasze łóżeczko 😉
72A07625-88F0-4236-8C14-9104DE4C97E4.jpeg
 
Hej dziewczyny czy jak kupowałyście łóżeczko też było mocno czuć farbą, klejem? Ile czasu potrzeba aby to wywietrzalo? Termin cesarki mam za 2-3 tygodnie i nie wiem czy to wywietrzeje do tego czasu. Na dodatek i tak muszę reklamować, bo stelaż połamany i barierki w kiepskim stanie, głównie zadrapania. Już się zastanawiamy z mężem czy nie zamówić w Ikei, meble stamtąd chyba nie "śmierdzą" tak. Macie może łóżeczko z Ikei? To co wczoraj przyjechało jest z woodies. Czytałam dobre opinie o nich, więc mam nadzieję, że mieliśmy pecha i po reklamacji przyślą w dobrym stanie, ale mamy mało czasu i nie wiem co robić, bo ten "zapach" farby jest okropny. A może kupywałyście z woodies? Wiecie ile trzeba czekać aż to wywietrzeje? Macie jakieś sprawdzone sposoby na to?
Mam z Ikei i nie śmierdziało. Może z 2-3 dni tak delikatnie ale nie powiedziałabym, że to jakiś uciążliwy zapach. Zamawiałam przez internet, przyszło chyba po 3 dniach, łatwe do złożenia. Ja w ogóle lubię meble z Ikei.
 

Załączniki

  • IMG_20220716_114956.jpg
    IMG_20220716_114956.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 126
Ja jako drugie zamówiłam firmy Klupś i o ile nie śmierdzi, to faktycznie jakość średnia. Stelaż miał jedno pęknięcie na szczebelku, jakieś zabrudzenia widoczne od czerwonej farby w paru miejscach 🤨 nie reklamowałam, bo już nam się spieszyło, użytkowaniem, ale trochę lipa, że firmy aspirujące do bycia tymi "lepszymi" nie mają w ogóle kontroli jakości?
 

Załączniki

  • IMG_20220621_221737.jpg
    IMG_20220621_221737.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 87
Ja jako drugie zamówiłam firmy Klupś i o ile nie śmierdzi, to faktycznie jakość średnia. Stelaż miał jedno pęknięcie na szczebelku, jakieś zabrudzenia widoczne od czerwonej farby w paru miejscach 🤨 nie reklamowałam, bo już nam się spieszyło, użytkowaniem, ale trochę lipa, że firmy aspirujące do bycia tymi "lepszymi" nie mają w ogóle kontroli jakości?
Poszli na ilość, nie na jakość. Chyba, że z dziewczyną, która założyła wątek mamy wyjątkowego pecha 😉
 
reklama
Do góry