reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Przeczytałam całą Waszą historię i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, milosci i nadziei. Jestem w końcówce 9 tygodnia ciąży. Mamy już cudownego, zdrowego prawie dwuletniego synka. Dowiedzieliśmy się, że "coś jest nie tak" na zdjęciu usg, lekarz dokładnie nie wie co, ale że to wada genetyczna i nastawiać się na najgorsze. Na zdjęciu widziałam serduszko bijące, główkę - ponoć z obrzękiem, rączki. Ciąża przebiega bez zastrzeżeń, bez plamień, mdłości itd. Od samego testu ciążowego matka kocha swoje dziecko. Jestem przerażona tą wiedzą, że w każdej chwili możemy się rozstać, nikt nie wie kiedy... W środę robimy test Sanco i za tydzień będą wyniki... Przepraszam, że tak się otworzyłam, ale Wasza historia daje nadzieję... Bardzo Was pozdrawiam
Będziemy trzymać kciuki za prawidlowe wyniki [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Dopiero dziś przeczytałam Twój wpis.
Jak się masz? Co się zmieniło, wydarzyło od czasu Twojego wpisu?
Przeczytałam całą Waszą historię i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, milosci i nadziei. Jestem w końcówce 9 tygodnia ciąży. Mamy już cudownego, zdrowego prawie dwuletniego synka. Dowiedzieliśmy się, że "coś jest nie tak" na zdjęciu usg, lekarz dokładnie nie wie co, ale że to wada genetyczna i nastawiać się na najgorsze. Na zdjęciu widziałam serduszko bijące, główkę - ponoć z obrzękiem, rączki. Ciąża przebiega bez zastrzeżeń, bez plamień, mdłości itd. Od samego testu ciążowego matka kocha swoje dziecko. Jestem przerażona tą wiedzą, że w każdej chwili możemy się rozstać, nikt nie wie kiedy... W środę robimy test Sanco i za tydzień będą wyniki... Przepraszam, że tak się otworzyłam, ale Wasza historia daje nadzieję... Bardzo Was pozdrawiam
 
Ostatnio chorowałyśny przez prawie 3 tygodnie. Niewinny katar, przeziębienie, a skończyło się na antybiotyku. Tosia już prawie zdrowa. Mam wrażenie, że troszkę spadła na wadze, ale staram się ją odkarmić :) Tosia pokazała swoją siłę i przezwyciężyła chorobę [emoji3590]

W niedzielę jedziemy na nasz pierwszy turnus rehabilitacyjny do Warszawy do Dzielnego Misia :) będę z Tosią sama, ale myślę że damy radę we 2 [emoji16]
Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że terapię będą dobre dla Tosi i pomogą Jej się rozwinąć.

Po przerwie przez chorobę przyda się trochę rozruszać :)
 
@Itsaris Jestem zachwycona postępami Tosi, Twoją organizacją i matczyną miłością! Widziałam aktualności na FB. Wysłałam też na konto fundacji spóźniony datek urodzinowy 💕 i zachęcam inne forumki do wsparcia Tosi.
 
Dziękuję💗🤗
@Itsaris Jestem zachwycona postępami Tosi, Twoją organizacją i matczyną miłością! Widziałam aktualności na FB. Wysłałam też na konto fundacji spóźniony datek urodzinowy 💕 i zachęcam inne forumki do wsparcia Tosi.
Tosia skończyła właśnie 3 lata!!! 3 lata temu, pisałam Wam, że urodziłam Tosię... Że żyje.... Że wychodzimy do domu 💗 a dzisiaj Antosia jest PRZEDSZKOLAKIEM 🙈❤️ Mimo swojej niepełnosprawności, jest aktywna, ciekawa otoczenia. Potrafi się z nami coraz lepiej komunikować. Jeździmy na turnusy rehabilitacyjne. Dużo, dużo się dzieje. Jestem szczęśliwa, bo jest z nami w kontakcie, ma ulubione zabawki. Lubi instrumenty i muzykę. Przedszkole mocno ją rozwija, jest bardzo kontaktowa. JEST CUDEM 💗 Te, które są ze mną od lipca 2018, bądź czytały wszystko od początku... Wiedzą, jaki to Mały WIELKI CUD ❤️

Instagram i FB : Tosia. Wyjątkowa Dziewczynka

Jeżeli macie ochotę do mnie napisać, to zawsze możecie. Zachęcam :)

Pozdrawiamy z Tosią 💞
 
reklama
Dziękuję💗🤗

Tosia skończyła właśnie 3 lata!!! 3 lata temu, pisałam Wam, że urodziłam Tosię... Że żyje.... Że wychodzimy do domu 💗 a dzisiaj Antosia jest PRZEDSZKOLAKIEM 🙈❤️ Mimo swojej niepełnosprawności, jest aktywna, ciekawa otoczenia. Potrafi się z nami coraz lepiej komunikować. Jeździmy na turnusy rehabilitacyjne. Dużo, dużo się dzieje. Jestem szczęśliwa, bo jest z nami w kontakcie, ma ulubione zabawki. Lubi instrumenty i muzykę. Przedszkole mocno ją rozwija, jest bardzo kontaktowa. JEST CUDEM 💗 Te, które są ze mną od lipca 2018, bądź czytały wszystko od początku... Wiedzą, jaki to Mały WIELKI CUD ❤️

Instagram i FB : Tosia. Wyjątkowa Dziewczynka

Jeżeli macie ochotę do mnie napisać, to zawsze możecie. Zachęcam :)

Pozdrawiamy z Tosią 💞
tak mi przykro, tak bardzo w to nie wierzę. Przecież wszystko dobrze szło, niemożliwe 😔
 
Do góry