reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Jak samopoczucie ? Kiedy testujesz ? ☺️
Samopoczucie mogło by być lepsze, z tyłu głowy cały czas o tym myślę... I stałam się ostatnio nawet bardziej nerwowa, myślę że to ze stresu. Będę robić betę w czwartek za tydzień, ale raczej nie wytrzymam do czwartku i będę robiła testy z moczu już od poniedziałku :p.
A Ty kiedy testujesz? W tym tygodniu czy w następnym? Jak się czujesz?

Widzę po Twoim nicku, że jesteśmy w tym samym wieku :)
 
reklama
Samopoczucie mogło by być lepsze, z tyłu głowy cały czas o tym myślę... I stałam się ostatnio nawet bardziej nerwowa, myślę że to ze stresu. Będę robić betę w czwartek za tydzień, ale raczej nie wytrzymam do czwartku i będę robiła testy z moczu już od poniedziałku :p.
A Ty kiedy testujesz? W tym tygodniu czy w następnym? Jak się czujesz?

Widzę po Twoim nicku, że jesteśmy w tym samym wieku :)
Jutro już robię badanie z krwi, więc będzie wszystko wiadomo. Jednak czuje się tak jak na okres.😔
 
Samopoczucie mogło by być lepsze, z tyłu głowy cały czas o tym myślę... I stałam się ostatnio nawet bardziej nerwowa, myślę że to ze stresu. Będę robić betę w czwartek za tydzień, ale raczej nie wytrzymam do czwartku i będę robiła testy z moczu już od poniedziałku :p.
A Ty kiedy testujesz? W tym tygodniu czy w następnym? Jak się czujesz?

Widzę po Twoim nicku, że jesteśmy w tym samym wieku :)
Hej,
testowałaś dzisiaj? 🙂
 
reklama
Dzisiaj tylko z moczu, oczywiście negatyw... W czwartek idę na krew, bo wtedy będzie równo 2 tygodnie po inseminacji.
A Ty testowałaś dzisiaj? Przyrost w porządku? :)
Z moczu niestety nie daje 100% wyniku, sama po sobie wiem a beta robiłam 13 dni po IUI. Druga beta przyrost wynik 871. ☺️
 
Do góry