reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

reklama
sylwiakk303 oj teraz dopiero jestem, niepowinno nic sie dziac od tej diety z miesiaczka, jeju kochana niewiem.......GRATULUJE SPADKU WAGI

kochane to teraz ja sie pochwale

przez 1,5 miesiaca diety i jej stabilizowania mam do tylu 20 cm w biodrach 10 w pasie 15 w tali 4 cm w szyji po 3 w ramionach 5 w łydkach i po 5 w kazdym udzie a kg łacznie 15 do tylu, hahaha ale jestem szczesliwa narazie sobie troche odpuscilam i wszystko stoi w miejscu nie tyje za kilka dni ruszam od poczatku zeby jescze 5 sie pozbyc ale jestem z siebie dumna:-):-):-)
gratuluje, jestes guru
a twe 15 kg to w półtora miesiąca?????????????????????????????:szok::szok::szok:
 
YUUUPPPPIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje 47 kg sprzed ciąży wróciło:-):tak::tak::tak::-D
Teraz niech tak tylko zostanie. W końcu wszystkie ciuszki pasują:tak:
 
Klucha ja zawsze należałam do tych najdrobniejszych i pod wzgledem wagi i pod wzgledem wzrostu. I juz nawet przywykłam jak sie wszyscy dookoła smieja, że mogę sie ubierać w Smyku, czy 5-10-15 (a tak swoja droga to faktycznie od czasu do czasu coś tam dla siebie kupuję);-);-)
 
malo jest takich babaek ktore chca aby im cialka po ciazy zostalo no ja na pewno do nich nie naleze, to jest troche moze i chore ale ja zawsze lubilam swoje kosci ktore byly na wierzchu
 
a ja się pochwale przed ciąża było 63kg teraz jest 58kg:-D:-D:-D cel osiągnięty!!!! a chciałam 59kg czyli jest dobrze:) rozpędziłam się trochę. przy wzroście 173 cm wystarczy:)
 
Dzisiaj m. przyniosl z pracy newsa o odchudzaniu, slyszałyście o P90X??
Siedzialam na youtube i ogladalam z zapartym tchem :-D Moze warto? To tylko ćwiczenia :-)

 
reklama
ale towarki fajne pokazane

a swoją drogą fajny pomysł by udekomentowac powrót do formy od zdjęc grubasnych do super laski:-)
 
Do góry