reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

reklama
Iwonka hmm chyba sie oplaca, chcoiaz czasami sa promocje w supermarketach ze mozna trafic raz w jednym raz w drugim :-p my juz dawno pampersa nie uzywamy.
Do mnie tez przyszla probka i zgadzam sie z madzia sa leciutkie mieciutkie nie widac tego pampersa jak majteczki chłona dobrze ;-)
 
Iwonka ja kupuje te pudelka z pampersa(jak mam talony)tylko nr 5 ale jak widze cene to szok.Ja tu daje za takie pudelko 10 f i jest tam 68 pampersow:tak:a ten drugi link to to samo jest.W pudelku sa wlasnie takie dwa opakowania pampersow w takiej wlasnie foli:sorry:
 
Kupiłam wczoraj Pampers'y active girl, jak narazie jestem zachwycona :-), trochę się bałam, bo kiedyś Ami jak używała Pampersów dostała uczulenia, mam nadzieję, że przy tych nie będzie takiej sytuacji :sorry:...Pierwszy i największy plus tych pieluchomajtek to taki, że przy Amelii dla której ostatnimi czasami traumą jest leżeć i zakładać jakąkolwiek pieluchę, te zwyczajnie się wciąga jak majteczki, ach...dzięki temu komuś, kto to wymyślił ;-):-)
 
Kwiateczek u nas te pomaranczowe to sie nazywaja sleep&PLAY .Nie maja rozciagliwych boczkow ,sa chyba na bazie rumianku,sa cienkie i tansze.To tyle co je rozni od zwyklych pampkow.
Tu masz opinie.
p&g_pampers_pieluszki_sleep&play.gif
 
reklama
d\ieki Iwonka:tak:w sumie na dzien moze sie przydadza:tak:latwiej sie bedzie ruszac.kupie mala paczke i zobaczymy.Zawsze sa dobre i zle opinie.mam tescowe tez,zakladam na noc bo sa wlasnie chlonne a pamki czasem nad rane musze zmieniac bo caly przelany:sorry:dzis np.malo sikal ale malo tez juz pije:baffled:
 
Do góry