reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

reklama
Witam!
Propzycję Barmanki popieram w 100%

No i Ankzoc mam nadzieję, że Cię wczoraj moim SMS-em nie obudziłam. Ale trochę mnie to wszystko zdenerwowało i postanowiłam działać. No i słyszałam, że podobno w ciągu 2-3 dni tylko Ty będziesz naszą moderatorką. Jeszcze raz przepraszam za tak późnego esemesa, ale miałam tu mały hot-line...
 
marzena80- spoko nie obudziłaś mnie ;-), zbierałam się dopiero do snu. Jesli mozesz to napisz mi dokładnie wszystko najlepiej na priv no chyba ze woli tu to oki
 
Cześć majóweczki:happy:
Oj, jak dobrze, że Ankzoc założyła ten wątek, bo już chciałam pisać na ogólnym.
Przede wszystkim,
Ankzoc - chcemy, żebyś to Ty była naszą moderatorką, a nie tamte dziewczyny, które są dla nas obce:sorry:. Oczywiście na pewno przyda się Tobie pomoc, więc trzeba wybrać jakąś mamusię od nas:tak:.
Moje zdanie jest takie, że Sheppy i inne dziewczyny, które udzielają się tylko na ICH zamkniętym forum są dla nas obce, nie znają nas ani naszych dzieci, w ogóle się nie pojawiają, nawet w watkach typu "przepisy" nie związanymi bezpośrednio z naszymi dziecmi. I nie jest to wytłumaczeniem, że maja swoje osobiste problemy.
KAŻDA z nas ma jakies osobiste problemy. A jak nie chce się o nich pisać na forum, to zawsze pozostaja wiadomości na priv.
Te dziewczyny same się od nas odizolowały, więc teraz niech nam nie mówią , co mamy robić ani niech nami nie rządzą:wściekła/y:.
Głupia ta sytuacja, ale na pewno to nie my mamy się głupio czuc. To nasze forum, my się nie ukrywamy, jestesmy otwarte dla nowych mamuś.
Piszę troche chaotycznie, ale co z serca, to na klawiature;-) ( jakos tak mawia Confi;-):sorry:), a ja piszę może nie za często, ale jak mi cos lezy na wątrobie, to muszę:tak:.
 
Ankzoc jak dla mnie to może być tu...
Po wczorajszej, jak dla mnie, niezwykle niesmacznej sytuacji napisałam do dwóch administratorek o to, abyś Ty była naszą moderatorką. I tylko Ty. No chyba, że któraś z dziewczyn do Ciebie dołączy. Napisałam, że moim Zdaniem Sheeppy była stronnicza, no a poza tym i Ona i Kasica nas nie znają, a dziewczyny nie znają ich. Bestyja odpisała mi, że moderować powinna osoba znająca środowiski. No, więc chyba to o czymś świadczy. Zresztą podobno już wcześniej Sheeppy napisała do niej, że ona raczej wolałaby już nie być tu moderatorką. No i dziś dostałam odpowiedź, że w ciągu 1-2 albo 2-3 dni - nie pamiętam ilu - tylko Ty będziesz moderatorką. Mam nadzieję, że postąpiłam z tym właściwie i dziewczyny się ze mną zgadzają.
 
ankzoc - ja też broń Boże nie mam żadnych zali do Ciebie:tak::tak::tak:! I w ogóle podziwiam Cię za to całe opanowanie :tak:(ja np. wybuchlam i wydaje mi sie, ze moze troszke za ostro podsumowałam Sheeppy .. No ale była dość stronnicza, wiec ... chyba zrozumie:sorry:) - My juz wczoraj ostro wyraziłyśmy swoje wolę w sprawie Otwartego wątku... i bardzo dobrze sie stalo, jak się stało... O ironio - Imagination dzięki Ci za wzburzenie krwii:-D:-D:-D!!!

Co do pomocy - Myślę, że wsparcie byloby pomocne (w koncu jest tyle wątków ...). Do tej Pory Były 3 moderatorki, wiec po "zwolnieniu" i kasicy sheeppy - mogłyby kolejne 2 (Bądź 1) wskoczyć na ich miejsce.


A co do uwag - zauważyłyście jak w postach wyrazy przeskakują w dziwne miejsca??? (nie - nie piłam jeszcze zadnych %:-D:-D:-D). Jakoś dziwnie się dziś czyta BB...
 
Ja tez uważam,ze nasza moderatorką powinna być tyIko Ankzoc.Dodam,że przydałaby się nam jeszcze jedna modertorka w razie gdyby Ankzoc miała jakies probIemy.Mam namysIi mamę,która nie pracuje i będzie mogła odciążyć wyzej wymienioną.Np: Moniqsan.Jest wredna i na pewno sobie z nami poradzi.:-D
 
popieram kandydaturę moniqsan
jeśli nie ona to ja proponuję: confi, marzenę lub agę km:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wreszcie mam chwilę, krupniczek bulgocze, to się wypowiem.
Matko dziewczyny, Wy nawet z wątku nieplotkarskiego zrobicie ul :laugh2:

Po pierwsze - Ankzoc. No Ty to jesteś niezła :rofl2: Przyszłaś na zdjęcia zrobić porządek (trzeba było, bo się tak rozpędziło jak stado dzikich koni), zwrociłaś delikatnie uwagę, zapytałaś czy mamy coś przeciwko i jeszcze za to przepraszasz ????? :shocked2::confused2::rofl2: Ja by to powiedziała confi - jesteś miękka .... (nie pamiętam :sorry:)


[ja np. wybuchlam i wydaje mi sie, ze moze troszke za ostro podsumowałam Sheeppy ..

Tyyy, za ostrooo?
Jak czytałam to co pisałaś to nie mogłam się nadziwić jak Ty trzymasz nerwy na wodzy. Przeczytaj moje pyskowanie ... aż się sama siebie wstydze.... ale tak się zeźliłam ... :wściekła/y:



Np: Moniqsan.Jest wredna i na pewno sobie z nami poradzi.:-D

No to pięknie ... Teraz już mi ta łatka pozostanie ? :sorry:
Nie zostanę zaproszona na zlot majówek? :sorry:
Łojezu :unsure:

A co do tych propozycji które padły (Monia, Nina) :zawstydzona/y: dziewczyny, dzięki, bo to w końcu jak by nie było - wyróżnienie :sorry:
Tyle że ja chyba się nie nadaję.
Ja się na tym nie znam :sorry:

 
Do góry