reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

A więc teraz oficjalne info od Labamby ;-)

"No Dziewuszki powiłam kolejnego styczniowego potomka. Dawid urodził się o 12:25, 4060g SN, 10pkt. Zafundowali mi nową waginę, tak mnie pokiereszował ;-) Buziaki!"
 
reklama
Sms od Dorci z godziny 13:02

U mnie obsuwa bo anestezjolodzy zajęci, czekam do 14stej, dali mi oxy, mam skurcze, mialam 2,5godz. ktg, hehe a z cycow mleko leci :D

i z godziny 17:26

Czesc kochana Jaś przyszedl na swiat o 14:08, 58cm, wazy 3700, cyca ciagnal,9pkt za sucha skore, jest sliczny! Wierzgam nozkami ale do 20stej musze lezec plackiem, w ogole to nalesniki mi sie marza :D buzi od Jasia dla Zuzi!
 
od roxeen
Hej kochane :tak: Borys to niezła ssawko-pijawka - moje didolki bolą jak diabli ale co tam - bedę twarda. Misiek ma złamany obojczyk ale bez przmieszczenia więc będzie dobrze. Ja dochodze do siebie, hemoglobinę 6 i chyba zostanę do wtorku w hospital. Rozpakowana jakaś? Tęsknie za wami!
 
Poinformowałam roxeen kto się rozpakował i podpytałam o Borcia
kolejne sms

a dażka to chyba najbardziej po terminie co? 3mam kciuki za nature! dostane medal za najdłuższy poród? Tu w szpitalu przeszłam do historii z 2 powodów hehe opisze jak wrócę :-p

Mówią, że 10 dni i śladu nie będzie bo bez przemieszczenia. Zakładam mu specjalny opatrunek ale dziś na noc już spi bez, wierci się więc silny chłop, w końcu dostał 10 pkt. :tak:
 
Wiadomość od Lilka29:

"Jednak obyło się bez oxy, jestem już na bloku porodowym, mąż dojechał, nie boli jeszcze mocno, ale wystartowaliśmy:-) Pozdrowionka:-)"
 
Wiadomość od Lilka29 z godz. 07:00:

"Już po, 4130g, 60cm i 10 pkt dla księcia Stacha, masakra była pod koniec, zaczęło tętno spadać mi i Młodemu, wycisnął go lekarz i padam na twarz, gardło zdarte."
 
od Pasibrzucha z godz. 21:45

Hej. Jestem znowu w szpitalu:tak: szyjka na 2 cm, rozwarcie aż na jeden palec, ale przynajmniej cos. Za to mała ma wg USG 4 kg... Jutro sie okaże co dalej i czy mnie podpinaja. Mam 2 dziewczyny w pokoju i uwaga! One nie wiedza co to czop!!!

i z 21:50

i zapomniałam, mała ma brzuszek wiekszy od głowki! Ale pan doktor stwierdził, że bedziemy starali sie rodzic naturalnie. Zaczynba oblatywac mnie strach.

i z 7:50


Emi chyba jednak sie przestraszyła, bo o 23:30 dostałam ni z gurchy niz z pietruchy skurczy co 4 minuty. Szkoda tylko, ze efekt jest na dwa luzne palce:baffled: w takim tempie to do weekendu nie urodze.
 
od Pasibrzucha:

Robią mi badania na cesarkę, jem Bielucha i juz więcej nie mogę dzisiaj
jeść:zawstydzona/y: to skąd mam brać siłę na skurcze?! No i nie wiem w końcu jak urodzę, ale urodzę;-)
 
Od Justys85 :

"Czesć dziewczyny pisze do was z porodówki wczoraj stawiłam się do szpitala a dziś okazało się że nie mam wód płodowych i będą wywoływać a jak nic się nie ruszy to cesarka wiec czekamy! a czy w ogóle to jest jakaś czekająca czy wszystkie już rozpakowane ? Justys85"
 
reklama
Napisałam do Pasibrzucha i o to co mi odpisała:

Hej. Mam dość, rozwarcie na 5,5cm, bóle po kroplówce silne, jestem zmęczona, zasypiam w każdej pozycji:-(dalej nie mogę jeść. Ale mam super połozną, jest ze mną praktycznie cały czas. No i mąż też jest ze mną cały dzien.
 
Do góry