reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

jej u was już wszyscy wiedzą a u nas nadal nikt:sorry2:
Mego męża korci bo twierdzi że bez sensu to jest a ja z kolei panicznie się boję tej reakcji:baffled:


No i u mnie chyba mdłości się kończa pomału bo już nie odczuwam ich tak mocno jak do tej pory, wczoraj zelżały :)
Ale to dobrze bo w sobotę musze torta upiec i coś na urodzinki Oli przygotować a tak z mdłościami to nie chce się nic robić:baffled:
 
reklama
Witam
Melduję się niewyspana, za to mdłości jakby troszkę odpuściły:-)
Kurcze jak rano wstaję, aż boję się patrzeć za okno.
Znowu pełno śniegu a ja sama w domu więc będę walczyła z górą śniegu.
Mój młody piesek szaleje z radości w śniegu za to starszy za cholerę nie zejdzie po schodach na dwór ani nie wejdzie na górę.
Musze o 8 rano odśnieżać mu schody to czasem łaskawie zejdzie, ale do domu to na rękach królewna.Ma już 13 lat jest pinczerem miniaturką i się boi, że połamie sobie swoje patyki ( kości nóg) :tak::tak::-D
 
Gaja23
Ty już zaczynasz 10 tydzień---- ale Ci fajnie:tak::-)


Super że jest już lista, ja również jestem za wątkiem zamkniętym gdzie będziemy mogły poklikać na tematy bardziej lężace nam przy sercu, a w przyszlości wsadzimy też tam galerię naszych maluszków. Bo musi byc ona na zamkniętym - za dużo pedofilów i innych zwyrodnialców siedzi i szuka wrażeń:no::tak:

Wiecie co, ja wam wspołczuję takich reakcji waszych najbliższych, naprawdę człowiek się cieszy i chciałby dzielić tą radość z bliskimi a tu... taka reakcja :baffled::no::no:
 
Ostatnia edycja:
Wróciliśmy od lekarza- zapalenie oskrzeli:baffled:
A co do reakcji rodziny- teściowa nas męczy czy to będzie dzewczynka czy chłopak bo ona MUSi wiedzieć:-D. Ale moja teściowa to skarb.
 
A moje Malenstwo od 9.11 w lozku szaleje zamiast spac.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Tym swoim zasypianiem to by nawet swietego z rownowagi wyprowadzila (a ja akurat swieta nie jestem):baffled::baffled::baffled:
W niedziele Dziaba ma impreze i ja dalej nie wiem co do przekaszenia zrobic aby dla dzieci i duzych bylo. Nie obiad ale cos jak snacki/przekaski.:confused:
W sobote moja mama przyjedzie (jak znowu czegos nie wykreci) wiec wybierzemy sie do lekarza. Tutaj USG dopiero w 17-19 tygodniu wiec beda pewnie wyniki no i sluchanie serduszka.Chociaz robilam duzo wynikow w listopadzie zeszlego roku ale mam nadzieje, ze znowu dla sprawdzenia.
No i znowu dentysta sie klania.:baffled: A mowilam, ze najlepiej porcelanowe, raz sie wyda i pozamiatane. A tak to znowu caly urlop w PL na fotelu dentystycznym.:no::no::no: Bo tutaj opieka medyczna jest niby bezplatna tzn. placi sie tylko troche wkladu wlasnego ale kobiety w ciazy maja wszystko bezplatnie :-D:-D:-D. Ale opieka dentystyczna jest tylko prywatna i kosztuje :szok::szok::szok:. Oczywiscie dzieci do 18 roku (chyba) tez bezplatnie ale reszta musi wyskakiwac z kasy.Wiec zabki leczymy w PL.
 
Wróciliśmy od lekarza- zapalenie oskrzeli:baffled:
A co do reakcji rodziny- teściowa nas męczy czy to będzie dzewczynka czy chłopak bo ona MUSi wiedzieć:-D. Ale moja teściowa to skarb.
o kurcze ale fajnie, moja też nie jest zła ale nadopiekuńcza i troszkę mnie to denerwuje ale jest ok. A choroby współczuję....zdrówka:tak:
U mnie wie tylko młodzież:tak: Starszym jeszcze nic nie móiłam...jakoś tak....ale chyba w ten wekend powiemy..
 
reklama
Do góry