reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.
 
reklama
polusia dzięki za przepis, ciasto marchewkowe rewelacja:tak::tak::tak:moje pewnie nieco gorsze, bo z olejem zamiast masła:sorry2:, ale na diecie bezmlecznej jestem:-(
 
Witajcie:)
Wlasnie odkrylam z przerazeniem, ze za 2 miesiace wracam do pracy:szok: z jednej strony bardzo sie ciesze, bo zycie matki polski srednio mi pasi;-) na szczescie mam taka prace, ze nie musze byc kazdego dnia w pracy, wiec potrzebuje niani gora na pol etatu i wlasnie rozpoczelam poszukiwania, zobaczymy jak mi pojdzie.

yra napisz jak Ci poszlo, kciuki trzymane
madzia za was tez trzymam kciuki, oby wszystko bylo dobrze:tak:
młoda mamuśka ja mysle, ze duzo dziewczyn nie pisze bo nie ma na to za bardzo czasu,w koncu juz czesc wrocila do pewnie do pracy, a sama wiesz, ze dziecko im wieksze tym bardziej absorbujace;)

a co do galerii, to chyba przegapilam, ale powstal ten zamkniety watek?
 
hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.

ja mam nadzieje, ze nie bede miala problemow z urlopem zaleglym, ale musze sie dowiedziec.
pewnie dobrze Ci poszlo, a duza konkurencja?
 
hej dziewczyny i już po

głowa mi pęka, miałam 2 scenki z aktorem jedna jako dyrektor druga jako sprzedawania w terenie, potem prezentacja kilka pytań i koniec, odpowiedź w ciągu tygodnia więc zobaczymy co i jak. zmęczona jestem diabelnie

szefowa robi mi problem z urlopem, co za menda mam tyle dni wolnego za 2009 r a ona nie chce popuścić i mi dać wrrrrrrrrrrrr

byliśmy zobaczyć w mama i ja krzesełka mój M jest za chicco ale ceny powalające.
To prawda ceny powalają, ale my kupiliśmy coś takiego KRZESEŁKO I LEŻACZEK POLLY MAGIC 3W1 SEA DREAMS (4308714) to leżaczek i fotelik do karmienia w jednym i zapewniam, że służy nam od momenty jak Mały skończył 6 tygodni znakomicie:-)
 
ja mam nadzieje, ze nie bede miala problemow z urlopem zaleglym, ale musze sie dowiedziec.
pewnie dobrze Ci poszlo, a duza konkurencja?


niewiem kochana ale wydaje mi sie że kilka osób mieli, moja szefowa wysmarowała mi takiego e-maila że hoho co za menda wkurza mnie ale najgorsze ze wie że nie ma wyjścia urlop muszę wziąść i koniec tym bardziej zaległy który powinnam wykorzystać do marca 2010.

Chyba już usunęłam załączniki.zaraz sprawdzę.



młoda mamuśka chyba nie uciekasz od nas??????????????????????/
 
witam się :)

u nas pobudka o 6... normalnie każdego dnia wczesniej.
teraz mała leży na podłodze i widzę, że sie przesuwa :D no niedługo będę miała z nią roboty ;P

uciekam, niedługo obiad ;)

Yra bedzie dobrze! :)
Madzia- moja przybrała tylko 100g przez prawie 3 tygodnie :( no ale przez te upały nic jeść nie chciała :/
 
reklama
Wróciłam od pediatry. Ma alergiczną wysypkę. Najprawdopodobniej to mój sok pomarańczowy z zeszłego tygodnia grrr :baffled: Z rozszezaniem diety czekamy jeszcze. Mam teraz powoli wprowadzac soki o róznych smakach. A później dopiero słoiczki. I wole tak zrobić bo jakoś stracha mam. Najwazniejsze że to nic zakaźnego i że mozemy jechac jutro do Zakopca :-) Lece prasować!!:baffled:
yra dalej trzymam kciuki!!
młoda mamuśka daj spokój :) zostań z nami :)
 
Do góry