reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witajcie dziewczyny dziś skończył mi sie okres :tak:, ZACZYNAMY STARANIA OBY SIE UDAŁO, TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE , OWOCNYCH STARANEK
ticker.php
 
reklama
:-)już jestem ... zakupki zrobione ;-)


no Myszka w końcu wstałaś Babolku bo już tęskniłam ;-)

...mam nadzieję że gwarancja na zęba obowiązuje :tak: bo nieźle za niego wybuliłam ;-) a ja wszystkie ząbki miałam wyleczone w marcu :tak: i dopiero w październiku planowałam wizytę :sorry2: no jednak trzeba będzie ją przyspieszyć :-p


Kochana czym Ty karmisz Kluska że on tak rośnie jak na drożdżach :-D masz już co dźwigać nie ma co :tak: wiesz że już odliczam godziny :zawstydzona/y: do wizyty
 
Witam się ponownie...

jeszcze dospałam...i niedawno się obudziliśmy :-)

Tosiu taki zastrzyk to sobie sama cykniesz, czy idziesz do lekarza ?

erbuś mi też czekolada śmierdziała jak nie wiem co...ale teraz to się połakomię na kilka kostek, choć rzadko.
Suwczek po wizycie zobaczymy?

Batonik właśnie takiej kawki mi trzeba było...co do wizyty u zębologa to jak robiłaś niedawno to powinno być objęte tzw gwarancją. Przynajmniej u mnie tak jest, że dają 3 lata gwarancji na to co robią, no pod jednym warunkiem że robisz co pół roku przegląd. A swoją drogą to dobrze że się wybierzesz i skontrolujesz uzębienie, bo i tak Cię ginek może o to w każdej chwili zapytać.
a gdzieś polazła ?

U mnie noce coraz gorsze...no nic dziwnego jak w brzuchu mam już 1,5kg Kluska :-D i jak lekarz stwierdził " o jaki grubasek"... ale co tam, jakoś przetrzymam jeszcze te 2 miesiące.

boshe jak to zleciało :-) jeszcze tylko 2 miesiące ;-)

sama sobie zrobie zastrzyk - to jest podskórny w brzuch, trzeba walnąć w fałdke ;-)
 
boshe jak to zleciało :-) jeszcze tylko 2 miesiące ;-)

sama sobie zrobie zastrzyk - to jest podskórny w brzuch, trzeba walnąć w fałdke ;-)


Tośka - Myszka to ma indywidualny tok ciąży - bo u niej to jakoś szybciej leci no nie ;-)


co do zastrzyku to dzielna dziewczyna - to nie jest zastrzyk domięśniowy więc śmiało można w fałdkę ja też tak sobie daję ;-)
 
Tośka - Myszka to ma indywidualny tok ciąży - bo u niej to jakoś szybciej leci no nie ;-)


co do zastrzyku to dzielna dziewczyna - to nie jest zastrzyk domięśniowy więc śmiało można w fałdkę ja też tak sobie daję ;-)
Myszka a ty nie przesuwasz sobie tego swojego suwaczka :-p bo starsznie pędzi

nawet jakby byl domięśniowy tez bym dała rade :-) swego czasu brałam zastrzyki domięśniowe i sama nauczyłam się je robić

Matko - ja to bym sobie nigdy sama zastrzyku nie zrobila:no:

kochana jakbys musiała to bys sobie zrobiła ;-)
w gamecie za zrobienie zastrzyku sie płaci ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie pogoda dalej pod psem, parno strasznie i zanosi sie na deszcz ale moja nastoletnia siostra mowi, ze i tak wychodzimy, bo nie po to przyjechala, zeby w domu siedziec :(((( a ja bym posiedziala :(

batonik - trzymam kciuki za gwarancje i w ogole, zeby to bylo cos co mozna w czasie ciazy zalatwic, bo z tego co pamietam nie wszystko mozna. tu w szwajcarii dentysci odmawiaja znieczulenia w czasie ciazy i jelsi tylko jest to ubytek lub inna cholera, ktora moze do rozwiazania przynajmniej poczekac to czekaja. potem robia ale jesli si ekarmi piersia to tez sa bardzo niechetni do dawania znieczulenia. moja kumpela wlasnie w ciazy tu ulamala zeba i tylko jej go zabezpieczyli i dopiero pol roku po porodzie pozwolili robic. ciekawa jestem czy w pl jest tak samo.

macku a tempka zaklocona, w dol czy w gore? ;-)

bylam wlasnie w sklepie i zakupilam nowy zapas testow, bo promocja duza byla :D :D ale cos czuje, ze nic z tego nie bedzie.

buziulki
 
reklama
Do góry