reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Masz duży wybór mleka modyfikowanego, ja jak dokarmiałam to używałam Nan. I wodę gotowałam ok 5-10 minut( zresztą gotuję do tej pory aby herbatkę przygotować). Są wody z atestami dla dzieci, my używamy Żywca :-)
 
reklama
dokarmiam butlą i w nocy daję cyca i Zoja w ciągu tygodnia przybiera 200 g a wcześniej 2 tygodnie i tylko 60 g... Córa ma katar ale już leczymy. Zastanawia mnie taka biała krostka na policzku małej. ma ją od chyba 3 tygodnia życia. Czy to zniknie? Jak zrobić żeby znikło? co to jest?
 
no właśnie nie. ciągle nie zagaduje i mowie wszystko a o tym zapominam :( prawdopodobnie taki kaszak co schodzi szybko bo miała takie ale znikały i robiły się gdzie indziej a ten nie schodzi. myślę że to nic poważnego ale zastanawiam się czym moge to usunąć. ostatnio miała to samo za uchem dość długo ale zeszło wczoraj
 
Może sama tego nie ruszaj.
Ja jak wiem że zbliża nam się wizyta u lekarza to pisze pytania na kartce, i w gabinecie ją wyciągam, w ten sposób niczego nie zapominam, też tak spróbuj :-)
 
młoda 3 dzień nie zrobiła kupki. co robić?? dawałam jej herbatkę koperkowa i nic nie puściło. nie jadłam nic innego i nowego, nic co mogło wpłynąć na zaparcia, ja ich nie mam. robiłam jej masaże brzuszka i nic. Zoja dostaje jedna butelkę modyfikowanego na noc ale to nie jest dużo żeby tak działało. co zrobić???
 
ja kiedy Adasko kilka dni nie robil kupki radzilam sie mamy :-) kazala mi naoliwic termometr i wsadzic do pupki unoszac dziecku nozki w gore. Wydawalo mi sie to dziwne ale z braku znajomosci innych metod sprobowalam i udalo sie. Maly od razu zrobil kupke. Chodzi o to zeby baaardzo delilatnie podraznic scianki odbytu u dziecka. tylko trzeba to robic z wyczuciem.
 
reklama
Do góry