reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej ja chora jestem niestety...
Lena Gaja jest za mała na takiego typu jogurty lepiej kup mu te specjalne dla małych dzieci ja Bartkowi takie dawałam i sie zajadał.Albo kup jogurt naturalny i jakiś mus lub owocka dodaj :-)
Ide sie kurować
 
reklama
Witam Was Kochane :-) przyznaje bez bicia że nie przeczytałam :-( coś mnie głowa zaczyna boleć :no: zaraz tabletkę sobie wezmę i do kuchni obiad muszę zrobić a nie chce mi się jak nie wiem co :sorry2: ja wczoraj w biedronce kupiłam sobie bryzę 8kg chyba za 27zł :tak: Kuba ogląda Dorę jak zawsze rano :tak: u mnie 0 stopni i śnieg pada :sorry2: ta pogoda powariowała :sorry2: a muszę lecieć do sklepu :sorry2: no cóż Kuba się przejdzie :-) nie zaszkodzi mu :-) zajrzę potem Laseczki :tak:
 
Malinka peruka z gazetki Hannah Montana bo moja córa jest jej fanką :-D:-D:-D
MH dużo zdrówka dla was, oby córcia bardzo się nie rozchorowała :tak::tak::tak:
Moja Martynka też fanka Hany Montany wszystko by chciała tylko Hany :-)
Hej ja chora jestem niestety...
Lena Gaja jest za mała na takiego typu jogurty lepiej kup mu te specjalne dla małych dzieci ja Bartkowi takie dawałam i sie zajadał.Albo kup jogurt naturalny i jakiś mus lub owocka dodaj :-)
Ide sie kurować
Zdrówka dla Ciebie
Witam Was Kochane :-) przyznaje bez bicia że nie przeczytałam :-( coś mnie głowa zaczyna boleć :no: zaraz tabletkę sobie wezmę i do kuchni obiad muszę zrobić a nie chce mi się jak nie wiem co :sorry2: ja wczoraj w biedronce kupiłam sobie bryzę 8kg chyba za 27zł :tak: Kuba ogląda Dorę jak zawsze rano :tak: u mnie 0 stopni i śnieg pada :sorry2: ta pogoda powariowała :sorry2: a muszę lecieć do sklepu :sorry2: no cóż Kuba się przejdzie :-) nie zaszkodzi mu :-) zajrzę potem Laseczki :tak:
A jak z tymzapisem o ta prace przez internet co podawałaś linka ??

Malinka leczenie owsików no cóż stosuje sie do tego aby codziennie zmieniac bielizne piore często pościel prauje wszystko nie daje słodyczy.
No i te zmiany na skórze już schodzą jest ich coraz mniej a nowe nie wychodzą.Za tydzień pójde poprosic o skierowanie i zrobie jeszcze raz badanie kału czy ma jeszcze to świństwo a jak tak no to pewnie jeszcze jedna dawka pójdzie.

No ja zabieram sie za prasowanie a pisząć do was teraz moja Martynka mnie rysuje patrzy na mnie i rysuje na kartce ale jej to ładnie wychodzi ma talent do rysowania bo ja niestety ludzika nartysowac nie umiem a ona ma niecałe 5 lat i umie ale wstyd :-)

A dziewczyny wy macie gg czy aqq.Ja sobie sciągłam aqq i jest świetny numer mam ten sam co na gg
 
Witam i ja

własnie obudziła mi sie lena ledwo co zajrzalam na forum poczytalam troche ale chyba czasu na odp braknie
dzisiaj mamuska przyjezdza bo maksiu ma jutro w szkole dzien babci wiec trzeba do miasta po nia pojechac i obiad zrobic dzisiaj im zaserwuje frytki z nugetsami a ja nie wiem co bede jadła musze sie zastanowic bo ja na dietce :-):-)

Aleksia masz racje ja tez chce dobrze wygladac dla samej siebie nie dla meza mimo iz on twierdzi ze nie musze sie odchudzac ale ja sie zle czuje z tymi kilogramami :tak::tak::tak:

Kerna kobito duzo zdrowia ja juz dzisiaj duzo lepiej funkcjonuje jakos normalnie:tak::tak::tak:

Natali gratki zawsze to cos chociaz okres próbny

Malinka ty to jestes wielka kobitka cieszysz sie nawet z sukcesów swojego ex podziwiam cie normalnie podziwiam nie jedna by darła koty a ty taka spokojna i zadowolona mimo wszystkiego co cie spotkało:-):-):-)

Lena ja pamietam z e maksiowi dawałam danonki i nic mu nie było wiec to chyba jak kto chce jedni mówia ze złe inni zachwalaja moje dziecko do dzisiaj je wcina i nic mu nie jest a pierwszego tez mu dałam chyba jak mial 6 miesiecy:-):-):-) a moja lenka ma 5 miesiecy i jadla danio waniliowe i tez nic jej nie było :-D:-D:-D
 
mOJE PANIENKI, JUZ PO ROSOŁKU :tak:

Niki dotała narazie tylko syropki, ale temperaturke ma :baffled: no ale osłuchowo ok :tak: Pewnie niesty zaraziła się odemnie :zawstydzona/y: A ze mna juz troszke lepiej :tak: aczkolwiek, jeszcze nie tak jak byc powinno, glwa ciezka, katar kaszel i stan podgoraczkowy :baffled:

Wiki, nastepna dawka po 3 tygodniach, a badanie kalu po 2 miesiącach od pierwszej dawki. wiec masz jeszcze czas.


A ja planuje ogródek wazywny :szok::-D:-D:-D pierwszy raz w życiu :tak: Nie moge znaleźć w necie sensownego kalendarza siania warzyw, pewnie trzeba sobie kupic :sorry2: Ale jako wybitnie zileona w tej materi dowiedziałam sie, że nie wszystko moze kolo siebie rosnać :baffled: ja myslałam, ze to to tu tamto i jakos będzie :-D:-D:-D a tu plany sa potrzebne :szok::-D
 
Wiki ja się do tego nie zapisywałam :no: jakoś mi to podejrzane :dry: ale chyba się wezmę za tą drugą firmę :tak: tylko nie wiem jeszcze co bo mają aż 19 pozycji :tak:
MH zdrówka dla Was :tak: Warzywnik dla początkujących - ogród, warzywnik, warzywa, owoce, zioła - Ciekawe rozwiązania - wymarzonyogrod.pl a tu masz napisane co koło siebie powinno rosnąć :tak:

Kubek śpi, zupka się gotuje więc mogę posiedzieć :-) ale mam dzisiaj lenia :tak: jak nie wiem co ;-) dobrze że z obiadem na łatwiznę poszłam :-) rozmroziłam dewolaje do tego frytki i gotowe :-D
 
czesc mamuski!!!
witam sie i ja w srodowy dzien.u nas pogoda od samego rana była super,sloneczko swiecilo i bylo 8*na plusie:tak: a teraz jakieś chmury sie przyplątały i pewnie bedzie padac.:wściekła/y:
moje dzieci po obiadku poszły spac,m w pracy a ja w trakcie gotowania obiadu jestem i teraz mam chwilke to zaglądam co tam u was.dzis na obiad robie barszcz czerwony z uszkami.:-p
moje dziecko dalej na feriach u mojej mamy a mi sie tak strasznie juz za nim teskni:-(,taka cisza i nuda w domu jak jego nie:no: ma.
alan juz mniej kaszle i nie ma katarku,ale niestety antybiotyk musial dostac.:-(wiec sie leczymy.


natalineczka-super ze podpisalas umowę i ze jestes zadowolona z pracy.:tak:

alexsia-masz racje nic tak nie poprawia humoru jak wypad do fryziera i kosmetyczki.;-)
twojemu ex oczy wyjdą jak cie zobaczy!!:tak:

mh-dobrze ze u niki osłuchowo wszystko ok mam nadzieje ze syropki pomgą i szybko wyzdrowieje.

kernus-dla was dużo zdrówka życzę.
a gdzie teraz jedziesz na ten turnus????michasia zabierasz ze sobą???

malinka-ty to jesteś zlota kobietka,:tak:cieszysz sie że twoj były mąż zdał prawko,ma fajna dziewczyne-super ze macie takie fajne relację ze soba a nie drzecie kotów jak większość par po roztaniu.
 
reklama
A ja się wzięłam i łazienkę odmalowałam bo już wołała o pomstę do nieba :-D:-D
MH oj w ogrodniczkę się zabawiasz? To zapraszam do mojej teściowej, wychwalałaby cię w niebo głosy bo ja do ogródka to z daleka [:-D:-D
A kawki chętnie się napiję :-D:-D
 
Do góry