reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wiktoria ja wiem :tak: ale w razie czego to 15zł to nie majątek :tak: moja siostra kiedyś też znalazła firmę przez internet do składania długopisów :tak: i co zapłaciła im aż 65zł i nic :no: firma była fikcją :no: oszukali tak kilkaset osób :no: dlatego wiem że w razie czego 15zł to nie tak dużo :tak:
 
wpadam i ja bo lenka spi maz w pracy a maksiu gra w gre z babcia bo jutro w przedszkolu dzien babci wiec mam spokój ma kto sie zajac starszym bo tak to ja bym musiała grac a tak to chwilke na kompa zajrzałam przegladalam projekty domów i wsumie nie wiem jaki wybrac czuje ze cos ciezko bedzie :-D:-D:-Dmusze jakies katalogi sobie skombinowac i na spokojnie obejrzyc :tak::tak::tak:

Malinka tak ja ostro sie wziełam za siebie no i powiem ze dzisiaj juz jest oki bo wkoncu mam dobry humor chyba najgorsze przeszło no i ciesze sie ze mi noga doszła do siebie bo po porodzie lewa stope miałam napuchnieta i nie chciało zejsc a tera trzy dni na dukanie i stópka ela modela wrócila do normy az z tej radosci powyciagałam moje szpileczki do których ni mogłam nogi wsadzic:-D:-D:-D:-D:-D:-Dtakze jest dobrze:tak::tak:ja za rybami nie przepadam ale zobaczymy moze sie przelamie jak na razie to robie bułeczki dukanowskie z białego serka:tak::tak::tak:zobaczymy co mi wyjdzie heeeee:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczyny nie nadrabiam bo niestety choroba mnie wzięła ale sie nie daje:-)I szczerze to zaczęłyście sporo pisać:-)
Ja mam już pofarbowane włosy:-)I przynajmniej z tego powodu jestem szczęśliwa.Mój aniołek śpi a ja sobie zaraz herbatkę strzelę:-)
Boje się że Bartka zaraże:wściekła/y:
Bo niestety on jest na mnie skazany i wszyscy do pracy idą więc nie ma kto się nim zająć:-(
Do tego mamy problemy ach szkoda gadać jakoś tak wszystko się wali.Dobrze że mam mojego synusia:-)Dobra nie smęce
 
Przepraszam że jak po ogień ale plisss znowu potrzebuje pomocy Waszej kochane. Michał dostawał pulneo od poniedziałku i dzisiaj od rana ma zaognione policzki i teraz na wieczór jeszcze broda. Nie ma krostek, tylko takie czerwone, ogniste plamy. Dzisiaj tez każdą dawkę leku zwrócił...no i się cholernie martwie....
A goraczki nie ma, kaszle bardizej na mokro i duużo mniej, jest ogólnie w lepszej kondycji, nie jest apatyczny a nawet pełny energi..chyba na noc już mu nie podam tego syfu..nie iwem co robić. Oprócz tego dostawał isoprinosine i sama nei wiem czy nadal dawać czy zmienić już na flegamine....
 
Ostatnia edycja:
A te plamy mają bąbelki?Bo może to uczulenie?może przestań już mu to dawać.a jak oddycha?chrapocze albo kaszle?
Może poprostu na dziś sobie odpuście i zobaczysz co jutro rano będzie.Jak się nic nie zmieni to ja bym poszła do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Halo halo babeczki:-):-):) jestem i ja cała szczęśliwa i wciąż niedowierzan ze zaczyna się do mnie słoneczko uśmiechać:-) kochane rozmowa trwała nie całe 5 minut pół żartem pół serio:-) pan kierownik był bardzo miły i zartownis:-) powiedział mi odrazu ze mnie zostawia :-) za dobre podejście. Na początek dostałam plusa za język niemiecki:-) bo głównymi odbiorcami są niemcy z tej firmy man:-) drugi plus był na koniec jak zapytał czy mam jakieś pytania:-) i czego oczekuje od firmy? To powiedziałam ze dla mnie najważniejsze jest to abym dostała te pracę, pracowała i żebym była zadowolona i ja i pracodawca ze mnie:-) i za to mi podziękował z uśmiechem. Dostałam dokumenty do wypełnienia w domu. Skierowania na badania:-) już dziś zrobiłam nawet ekg:-) a jutro cukier we krwi:-) morfologia, zdjęcie płuc, i o 13 okulista:-) w piątek na 8 do lekarza z badaniami, potem do kadr z cała dokumentacja:-) a w poniedziałek na szkolenie i do pracy już:-):-):-):-):-):-):-):-):-):) moje stanowisko to pracownik komisjonowania i wysyłki wyrobów. Praca polega na spacerowaniu między regałami z wózkiem i zamówieniem. Pakowanie do wózka wszystkiego co na liście:-) niczym zakupy w tesco:-):-):-):-) dziewczyny kochane aż mi lezka poleciała z wrażenia:-) śmiały się tam jak nie wiem:-):-):-) jutro znów rano po 8 wyjeżdżam i wruce około 15 bo ten okulista puzno:-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) As kochana a może niunia będzie:-):-) trzymam kciuki :-):-) Malinka na szczęście my z małym na górze mieszkamy a ona na dole:-) ja chciałam się wyprowadzić do babci ale ex mąż powiedział ze mamy zostać tu dla dobra dziecka i normalnych warunków:-):-):-) ja na swoim garczku a ona na swoim. Jeszcze teściowi czasem jedzenie zanosze bo ona wcale mu nie gotuje:-):-):-). Malinka a Ty długo jesteś sama z dzieciaczkami? :-( AGUSKA wracaj szybciutko do zdrowia:-):-):-) oj kochane ale jestem podekscytowana:-):-):-) jak ja się cieszę:-):-):-) a teraz lecę jeszcze na dukanowy wątek:-) bo ja dziś pierwszy dzień na dukanku:-):-) potem wlaze do wanny, uprasuje się na jutro:-) małemu naszykuje ubranka:-) bo szwagierka przyjdzie po niego:-) no i mykam spac:-) nogi mnie bolą i bioderko się odezwało:-:)-:)-( ale na tyle chodzenia dziś to ma prawo:-):-):-) jutro jeszcze wieczorem czeka mnie rozmowa z eks mężem:-:)-:)-( mam nadzieję ze w piątek sobie już pojedzie:-):-):-):-). Miłej nocy kochane. Całuje Was bardzo bardzo mocno:-):-):-):-)
 
Aleksia to wspaniale:-)gratuluje:-):-):-)
Niech ci sie wreszcie ułoży:-)
A o twojego eks to sie nie przejmuj załatw to i sie za sobą nie oglądaj:-)
dobrej nocki kochana chociaż wydaje mi się że jesteś tak bardzo podekscytowana że nie dasz rady tak szybko usnąć:-)
 
reklama
Kerna Kochana a może on ma lekkie uczulenie na jakiś składnik pulneo :confused: a weźmie czopka? Kubie przeszło szybko po dwóch czopkach paracetamolu 250 :tak: może wypróbuj inny syrop na kaszel np limopal :confused: nie wiem Kochana, przejdź się do lekarza może z nim :tak: może się okazać że bez antybiotyku się nie obejdzie :dry:
Aleksia super Kochana :-) ale Ci zazdroszczę że nawet nie wiesz jak :-D oby tak dalej :-D

Witam wieczorem :tak: Kubek właśnie poszedł spać a ja sobie oglądam na poloni drugą cześć jak rozpętałem drugą wojnę światową :-) dawno tego nie oglądałam :tak: a ja się zastanawiam nad jakąś sensowną robotą co by w końcu o kredycie pomyśleć :tak: ale tak się obawiam Kubę dać do przedszkola :no: mam coś opory do tego, przeczucie że on jeszcze nie jest gotowy na to :no: w kropce jestem :no: ciekawa jestem czy by się jakieś przedszkole zgodziło żebym przyprowadzała Kubę na jakieś 2h do dzieci, żeby zobaczyć jakby się zachowywał :tak: będę musiała pochodzić i popytać :tak: teraz Kochane idę się kłaść bo coś głowa mnie zaczyna boleć i straciłam rachubę czasu bo myślałam że dzisiaj wtorek :sorry2: a to już jutro czwartek :tak: spokojnej nocki życzę :-)
 
Do góry