reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy - te duże i te małe.

Ja to tak przytyłam że wstydzę się z domu wychodzić i wychodzę najdalej na podwórko i do kościoła. Do sklepu mąż jeździ. Nie mieszczę się już w dzinsy. Aj szkoda gadać. Od wczoraj mniej jem, ale nie wiem jak długo wytrzymam...:-:)-:)-(
 
reklama
Ja spadlam z wagi ze względu na choroby po ciązy, 5 dni na kroplówkach 7 tyg po urodzeniu i ogólnie dietka cały czas, póżniej jakaś deprecha i jedzenie na siłe, ostatnio mi się polepszyło to i waga podskoczyła, ale już mam taka przemiane że nigdy nie przytyje, a klate to mam jak u dojrzewającej 13nastki :eek:
 
Agapko a jakas konkretna diete robisz? fajnie Ci poszlo, super! Gratulacje:)
Ja narazie uporalam sie z niejedzeniem slodyczy ale w sumie to musialam zrezygnowac - takie szczescie w nieszczesciu:D I troche jezdze na rowerze...
 
Dieta MŻ:-D i unikam słodyczy. Jem je tylko w niedzielę i na uroczystościach ale w małych ilościach tzn 1 kawałek a na imprezkach 2-3:-D A tak to jem wszystko, frytki, naleśniki, makarony, chleb...dosłownie wszystko tylko dużo, dużo mniej:tak:
 
a ja kolejny kg w dół i kolejny uśmiech na twarzy :D
zwłaszcza że nic specjalnego nie robię, dlatego mam nadzieję, że jak skończę karmić, będę mniej jadła i zacznę ćwiczyć - to szybko dojdę do upragnionej wagi, zwłaszcza że to tylko 5-7 kg chcę ;)
 
reklama
I jak dziewczyny u was? ja narazie sie nie wazylam bo akurat w trakcie@ jestem ale jak juz bede po to musze to zbadac. Ale cos czuje, ze nic nie spadlo:(
 
Do góry