reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ta firma: BiuBiu.pl jako jedna z nielicznych w Polsce uwzględnia istnienie biustu u kobiet. I można kupić bluzkę np. 36 dla różnych rozmiarów biustu, która ma w tym miejscu odpowiednio dużo miejsca i guziki się nie rozłażą. Wiem, że można kupić te ciuchy w niektórych stacjonarnych sklepach.
A jeśli ktoś się nie boi zagranicznych zakupów internetowych to jeszcze Bravissimo ma ciuchy dla różnych biustów (z oznaczeniem "curvy", "really curvy" i "super curvy") Bravissimo | Big Bras, Lingerie, Swimwear and Clothing for D-KK cup women
 
reklama
mnie się marzą zakupy jak nie wiem, ale cały czas mam nadzieję że w końcu coś się ruszy i z wagą i z obwodem brzucha, bo trochę mi szkoda inwestować w nową garderobę, w której krótko pochodzę
na razie ciekam w dresach ;//
i ja to samo:)
polis u mnie faldka zapelnila sie tluszczykiem i brzuszek zostal taki okraglutki :( a mialam nadzieje na plaski :( w sumie dziwne waga idzie w dol a tluszczyk sie odklada :/
no i piersi mam wielkie niestety :( wlasnie przypomnialam sobie ze musze zmierzyc bluzke w ktorej chce isc na chrzciny bo nie wiem czy sie dopne...
moja też z zapasem:)
 
U mnie też już końcówka połogu, od około tygodnia nie mam już żadnych odchodów, w końcu rozstałam się z podpaskami i wkładkami. W przyszły piątek idę do gina, chcę sę dowiedzieć czy może być już normalny seks i czy mogę zapisać się na porządną gimnastykę.
 
U mnie głównie sucho. Choć przy wysiłku coś poleci.

Coś mnie tylko z prawej strony dziwnie boli (jak podnoszę nogę). Bolało już w ciąży, ale myślałam, że co rozciąganie macicy, a teraz to już nie wiem.

Co do antykoncepcji, to decydujemy się na bank na coś najmniej zawodnego (może nawet spirala), bo przegadaliśmy temat i nasza Mała będzie jedynaczką.
 
cześć
byłam wczoraj u gina i przepisał mi tabletki dla kobiet karmiących Azalia. Muszę zrobić co najmniej dwa lata przerwy z kolejną ciążą bo miałam cesarke.

Azalie bierze się bez przerwy przez 28 dni i nie mają estrogenu.

Słyszałyście o nich albo stosowały? Zawsze mam opory przed pigułkami więc chciałabym znać różne opinie
 
Dwa lata przerwy? hmmmm, ciekawe, co powie moja, ale ja nie zamierzam tyle czekać, bo wtedy bede rodzić mając 35 lat, a chciałabym wcześniej. Do tej pory słyszałam, że wystarczy rok przerwy, a i tak chodzi tu głównie o poród - jesli zajdzie się w ciążę w czasie krótszym niż 6 mcy od cc, to wtedy obowiązkowo kolejne cc, bo jest duże ryzyko pęknięcia rany. A jesli rok i wiecej - mozna mysleć o sn.
Azalii nie stosowałam, ale korzystają z nich moje koleżanki i nic im nie jest. To są minimalne ilości hormonów, więc nie powinny bardzo szkodzić.
 
reklama
ooooo a ja maślałam ze jak sie miało cesarkę to już kolejne ciąże też sie będą kończyć cesarką i że można tylko mieć 3 dzieci
wprawdzie nie pytałam lekarza ale cały czas tak myślałam
 
Do góry