reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Pajka ja miałam porównanie do podwójnych kółek w loolie, która ma zbliżone kółka do pliko3 i pomiędzy te kółka wbijał się śnieg i się z lekka blokowały.
,
powiem Ci,z e ja tego nie zauważyłam :) ja przynajmniejw tej spaceówne nie miałam takiego porlemu :) a jeździłam w największej śnieżycy tego roku :) nie mówiąc już o błocie :D gdzie u mnie go pełno:)
ten pliko 3 ma cińsze kola niż moja spacerówka:)
 
reklama
my wlasnie tez chcemy kupic spacerowke, bo ta od wielofunkcyjnego jest fatalna. zastanawiamy sie nad Coneco Traper. slyszalyscie moze o nim? opinie ma swietne niby, wyglada solidnie i wygodnie, na czym nam najbardziej zalezy, bo cale wakacje spedzimy ze tak powiem w terenie, bo zabieram Sare do rodzicow 'na wieś' (tzn. do malego maisteczka, ale wokol lasy i jeziora, jest gdzie chodzić; drogi jakby co utwardzone; ). musi wiec byc pelen komfort dla Sary no i dobrze sie prowadzic, dlatego nie chce zadnych wynalazkow z podwojnymi raczkami i kolkami wielkosci łepka od szpilki. nie ukrywam, ze cena rowniez gra role.
tu link: Cokupic.pl - opinie o produktach, dowiedz się co kupić!...
(tylko nowe modele sa na szczescie z pałąkiem zamiast polki)
zastanamiamy sie wlasciwie miedzy tym a Baby Design Sprint. wiecie cos nt. tych wozkow?
 
a my pomykamy specerówką od wielofunkcyjnego tako jumpera i na nasze potrzeby jest ok. bylismy teraz u tesciów za miastem, zrobilismy spacerek nad jeziorko i po lesie. jumper spisywał się rewelacyjnie. jedynie co mi w nim nie pasi to rzeczywiście to osłonka na nogi mogła by był wyższa, tzn żeby lepiej zasłaniała dziecko no i dostęp do kosza jest gorszy. poza tym ok. a co do gabarytów, jest duży, ale my akurat mamy kombi, nawet jak teraz jechaliśmy zapakowani na kilka dni, łącznie z wanienką, po prostu złożylismy stelać bez wypinania budki i zmieściło się wsio.
 
akurat o coneco w ogóle słyszałam bardzo złe opinie. Chciałam kupić od nich wózek wielofunkcyjny i się naczytałam, w zasadzie prawie same negatywy były, żeby nie kupować żadnego wózka tej firmy, bo słabe, rozwalają się, pękają na pół, itp, itd i jest potem problem z gwarancją...
 
a taj jeszcze co do wózków, to u nas w wózku wielofunkcyjnym najlepiej sprawdziła się opcja - fotelik samochodowy wpinany w stelaż. używalismy chyba czesciej niz gondoli. dla mnie rewelacja, mega wygoda podczas zakupów.
 
akurat o coneco w ogóle słyszałam bardzo złe opinie. Chciałam kupić od nich wózek wielofunkcyjny i się naczytałam, w zasadzie prawie same negatywy były, żeby nie kupować żadnego wózka tej firmy, bo słabe, rozwalają się, pękają na pół, itp, itd i jest potem problem z gwarancją...

ja wózeczków tej firmy nie znam ale mam dla Danielka fotelik samochodowy i jestem zadowolona, podanto teraz kupujemy mu większy a ten "uzdatnimy " dla Ulci tzn bez problemu można w Coneco dokupić nowy pokrowiec i fotelik jak nowy.. a to dla mnie istotne bo przez 3 lata każdy materiał ma prawo się wytrzeć :-)
 
akurat o coneco w ogóle słyszałam bardzo złe opinie. Chciałam kupić od nich wózek wielofunkcyjny i się naczytałam, w zasadzie prawie same negatywy były, żeby nie kupować żadnego wózka tej firmy, bo słabe, rozwalają się, pękają na pół, itp, itd i jest potem problem z gwarancją...

serio? kurde, ja czytalam w necie wrecz przeciwne opinie, zwlaszcza o tym modelu.. juz sama nie wiem, masakra :/

a co myslicie o x-landerze x-go? albo moze macie jakies propozycje tak w granicach 400zl? od razu mowie, ze glownej roli nie gra waga wozka, tylko wielkosc i latwosc rozlozenia oraz wygoda obu stron :)

ogladalam dzisiaj chicco multiway - badziew totalny, odradzam! po prostej drodze skakał i trzeslo nim w sklepie na parkiecie i to bez dziecka w srodku! za to chicco lite way wydaje sie ok, tylko ze troche maly, taki typowo na zakupy do ch albo do przejscia sie kawalek po miescie.

rzucily mi sie jeszcze:

Deltim Dot
EasyGo Senso lub Liv
Baby Design Sprint lub Travel
ABC Design Giro
Espiro Active
Euro-Cart Lira 4
Primi Sogni Ciak
Coletto Aveo Quatro

znacie ktorys lub slyszalyscie cos? najgorsze, ze nie mam czasu teraz jezdzic po hurtowniach, wiec pozostaje nam sie meczyc jeszcze jakies 2 tygodnie :/
 
Ostatnia edycja:
martuśka my mamy baby design sprint. Ogólnie jest ok, super tapicerka, łatwo się ją wyciąga i jest taka jakby nadmucha, bardzo mięciutka. Siedzisko łatwo się reguluje. Duży kosz. Bardzo łatwo blokuje się przednie koła i hamulec z tyłu. Z jumperze przeważnie ręką muszę wszystko odblokowywać,bo to nie takie hop, a tu bez problemów. Szelki można zapinać tylko na biodrach.
Minusem jest, że na takich małych płytkach chodnikowych kółka przednie terkoczą. I jeszcze okienko w budce mogłoby być zasłaniane, bo mi dziecko ciągle zezuje do góry.
Easygo ładnie wygląda, ale słyszałam kiedyś rozmowę na ulicy dwóch kobitek, jedna miała taki wózek i bardzo narzekała, że ciągle się o niego potyka, kopie, że jest mało stabilny.
Coletto też ma słabe opinie
O lirze nie słyszałam, ale jak dla mnie wygląda jak wózek dla lalek. I chyba koszyk to tak symbolicznie ;-)
 
dzieki za opinie tweenie :)
co prawda teraz to juz jestem w totalnej kropce i pewnie nic nie kupie, ale lepiej nic niz badziewie ;-)

a wie ktos co z tym x-landerem? albo ktos moze swoj wozeczek polecic z czystym sumieniem?
 
reklama
Do nas wczoraj kurier przywiózł delti dot:) i wizualnie mi sie bardzo podoba, nie wiem do końca jak w praktyce bo jeszcze z niego nie korzystałam, ale Pajka ma ten wózek i bardzo chwaliła:) a z przesyłką zapłacilismy za niego 330zl:)
 
Do góry