reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KOCURRRRek: plan na dziś :rolleyes2: idziemy z Kosmonautą do znajomych w odwiedziny niedługo, babskie ploty, może wreszcie powstanie lista " Wszystko dla Kosmonauty" :-D i o 18 oglądamy mieszkanko :tak:

SEERVE: Agencie Mrooffko jak uda się akcją ciasto, proszę pamiętać o nas tu głodomorach żądnych domowych łakoci ;-)

NAGA: trzymam za słowo :-D:-D:-D i głośno nie mówię, żeby niespodzianka była dla Kosmonauty :-D

MLODA: co się stało Kochana???:szok:

BALBINKA: są kobiety pistolety i są kobiety kotlety :-D:-D:-D nie uwłaczając żadnym taka ich uroda :-D pomyśl o tym w pozytywnym aspekcie, mniej materiału trzeba na Twoje ubrania i wasze się wszędzie zmieścisz :-D
 
reklama
KOCURRRRek: plan na dziś :rolleyes2: idziemy z Kosmonautą do znajomych w odwiedziny niedługo, babskie ploty, może wreszcie powstanie lista " Wszystko dla Kosmonauty" :-D i o 18 oglądamy mieszkanko :tak:

SEERVE: Agencie Mrooffko jak uda się akcją ciasto, proszę pamiętać o nas tu głodomorach żądnych domowych łakoci ;-)

NAGA: trzymam za słowo :-D:-D:-D i głośno nie mówię, żeby niespodzianka była dla Kosmonauty :-D

MLODA: co się stało Kochana???:szok:

BALBINKA: są kobiety pistolety i są kobiety kotlety :-D:-D:-D nie uwłaczając żadnym taka ich uroda :-D pomyśl o tym w pozytywnym aspekcie, mniej materiału trzeba na Twoje ubrania i wasze się wszędzie zmieścisz :-D


just kobiety pistolety - rozwaliłaś mnie na łopatki :):):)
 
słoneczka moje muszę lecieć ...
miłego dnia :)
oliwka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
just- miłego plotkowania
 
MLODA: doczytałam, się ciotki rozpisały :-D całe szczęście już jesteś z nami! :tak:

KAROLINA: leż Kochana, leż i pachnij :-D i czekaj na Siostrę :tak:

NAGA: chudziku pospolity... hmm my Ci trochę ciała oddamy, bo każda coś z miłą chęcią odda ;-) :tak: :-D

KocuRRRek: do buziaków od Ciebie to się nie dopchamy, bo widzę, że to trzeba po tajności i wtyczki mieć i coś czuję, że koooooolejka długa :-D:-D:-D
 
hej kochane jestem na chwilke :) mam dziwne pytanie, dla tych ktore nie prowadza wiekszych obserwacji, czy w drugiej fazie cyklu zmieniaja wam sie odczucia podczas seksu ? ja wczoraj czulam jakby u samej gory korek miala i juz dalej nie ma opcji a wiem ze normalnie sie da, podbrzusze mnie od wczoaj pobolewa, a dzisiaj ze tak powiem nawet termomentr ciezko bylo wsadzic, czy to normalne ?
 
WIOLKA: hej! to nie tak.... ja to dla żartu, a Ty do siebie??? wiesz jak ja lubię kotlety, każdego faceta zapytasz na ulicy i to samo powie, zresztą, to taki żart.... wybacz, jak Cię uraziłam :zawstydzona/y:
 
reklama
KOCURRRRek: plan na dziś :rolleyes2: idziemy z Kosmonautą do znajomych w odwiedziny niedługo, babskie ploty, może wreszcie powstanie lista " Wszystko dla Kosmonauty" :-D i o 18 oglądamy mieszkanko :tak:

SEERVE: Agencie Mrooffko jak uda się akcją ciasto, proszę pamiętać o nas tu głodomorach żądnych domowych łakoci ;-)
są kobiety pistolety i są kobiety kotlety :-D:-D:-D nie uwłaczając żadnym taka ich uroda :-D pomyśl o tym w pozytywnym aspekcie, mniej materiału trzeba na Twoje ubrania i wasze się wszędzie zmieścisz :-D
Just, oczywiście, że będę pamiętała :tak: Specjalnie dla każdej z Was kawałek prześlę albo - zapraszam do siebie :-)

Cieszę się, że dzisiaj taki milutki dzień się zapowiada :tak: I trzymam kciuki mocno, żeby dzisiejsze mieszkanie okazało się "TYM" mieszkaniem :-)

A ja to już kobieta - pączek niedługo zostanę... :dry:

gumisia ja też tak czasem mam - nie wiem, dlaczego... :zawstydzona/y: ale u mnie to raczej w 1 części cyklu, do owulki się takie rzeczy dzieją :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry