reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WIOLKA: wybacz mi, na prawdę plotłam co ślina na język przyniosła, wiedz, że złośliwości w tym ani grama nie było :tak::tak::tak:

SEERGe: boże wy o samych pysznościach od rana, tu pączuś, tam ciasto, tu kotlecik, mniam... tylko ślina leci po brodzie

Hasło dnia!!!!!! Dziękuję Bogu, że jestem kobietą!!!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
boogie plany bardzo masz ładne na dziś :tak:

wiolku :-D ze mnie z rozmiaru 36 własnie sie taki kotlecik teraz zrobił - i powiedz Ty mi z CZEGO??? nie jem więcej niż przed ciążą (no dobra... może mniej się ruszam :zawstydzona/y:)

naga malaga leć pa :-)

mlodamamusia dobrze, że już jesteś :))) jak opróżnisz skrzynkę to tam mój nr powinien dojść :)))
 
Dzień dobry Kobietki :))))))

młodamamusia - ożesz jasny gwint :((( to Ci się porobiło, ale najważniejsze, że już dobrze z Wami ;-) a Ty kochana to drożdże zajadasz, że Ci Rafałek tak ślicznie masy nabiera ? :-p Brawo, brawo !!!!!!!!

Kocurek - buzi :* :-D:-D:-D

Wiola - bo z tym odcyckowaniem to jest tak, że najlepiej do 9 miesiąca odstawić, dzidzi się mniej buntuje... tak kiedyś wyczytałam w mądrej knidze i tak zrobiłam ze swoją dwójeczką ;-) ale za Ciebie mocno kciuki trzymam, żeby Iwonka odpuściła już :-D

just - witaj pozytywie, ja Ci dam całusa jak Kocurek skąpi :-p ))))) i to jawnie :-D
 
Właśnie mój ojciec dzwonił, że moja nastoletnia siostra jest zawieszona w szkole - próbowała podpalić koleżankę :szok:

kurrrrr... nawet nie wiem, co powiedzieć...

mama zostaje dzisiaj w domu, mają za godzinę spotkanie z dyrektorem szkoły...
 
MADE: dziękować, dziękować :-D i też całować :tak: hahahah Kocurrrr teraz wisi każdej ciotce po jednym buziaku w ramach społecznej akcji "Nie bądź taki, dawaj buziaki" :-D:-D:-D

SEERGE: co? :szok: wow, zrobiło się gorąco...

KOCURKU: wolę pełne kobiety, są kształtne, miękkie i mają wszystkie atrybuty kobiety, piersi, biodra, mniam, mniam:-D tylko u nas czasem za mało czasu poświęcamy sobie... praca, dziecko, monż... a gdzie czas dla nas???
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam ale doczytałam co gumisia napisała :-) hehehe ekhm .. ja nie pamiętam już czasów, żeby termometru nie można było wcisnąć :-D:-D:-D
Ale po urodzeniu dziecka nie było znowu aż tak źle jak myślałam, że będzie :-p


made :-):-):-) kiedy kolejny spacerek????? a w ogóle jak się czujesz?????


sergi :szok:
 
reklama
juest tak naprawde to ja z premedytacja tak napisalam zeby zawsztydzic ciezarna. przepraszam:zawstydzona/y::-p
kocurku ale jak jesz tyle co przed ciaza to wrucisz do swojego rozmiaru po ciazy, ja w ciazy objadalam sie jak wsciekla i mam teraz tego rezultaty
made no niestety ja tego nigdzie nie wyczytalam...a pewnie predzej bym ja odstawila jakby z bur=telki chcil pic i smoczka brac a tak to mi szkoda jej bylo...teraz ze szklanki juz pije sama.
serge ja tez chce kawalek ciast... kurde tylko ja slodkiego nie jest to swiat wielkanocnych. takie moje postanowienie
o kurde ale kolezanka musiala siostrze zajsc za skore... szok
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry