reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kocurek - Ty mnie tu na spacer podstępna nie wysyłaj, tylko całuj jak na koleżankę przystało :-p:-D:-D będzie mnie tu oczy mydliła :))))))))))))))))))))))
A z tym spacerem to dupa wyszła, bo mnie mdłości dopadły i tak się skończył spacer w mini :(((( wczoraj pisałam, ale wcięło mi posta, a drugi raz to z reguły już mi się nie chce :-D:-D:-D

Wiola - trzeba przetrzymać buntowniczkę parę nocy, nie ma kurczę innego sposobu ;-)

młodamamusia - a u mnie dziękuję, w miarę dobrze... noga już nie dokucza, mdłości czasami sobie o mnie przypominają, podsumowując, jest znacznie lepiej ;-)

sergii - może się jeszcze wszystko wyjaśni... najważniejsze to zachować spokój.
 
Ostatnia edycja:
eh zaczynam sie zastanawiac co i jak i czy wsio ok, ktora sie zna na wykresach temperatur i umie z nich czytac?
 
No i humorek popsuty ma sergiaaajjj :no2: wszystko sie wyjaśni ... OFICJALNY BUZIAK :* papapa

mlodamamusia tel poszedł... ja OK do godziny 17.00 -18.00 :) potem tylko leżę i jęczę aż zasnę :sorry:

Uuuuu made faktycznie doooopa blada :-( Weź no .... kończy się pierwszy trymestr!! - odpuściło by Ci wreszcie :dry: No dobra - to dla Ciebie też kocurowy BUZIAK :* :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Witam gorąco wszystkie niewitane przeze mnie babeczki :-D

oliwko - jestesmy z Tobą , mam nadzieje, że to będa dobre wiesci :) a co do rozmiaru, to ja właśnie 34 nosze :( jestem chudzilcem pospolitym :biggrin2:

To możemy się ciuchami wymieniać ha ha ha :-p

BALBINKA: są kobiety pistolety i są kobiety kotlety :-D:-D:-D nie uwłaczając żadnym taka ich uroda :-D pomyśl o tym w pozytywnym aspekcie, mniej materiału trzeba na Twoje ubrania i wasze się wszędzie zmieścisz :-D

Taaak, tylko czasami znaleźć coś w sklepie graniczy z cudem. Mój M kupuje mi koszulki w dziecięcych sklepach
:zawstydzona/y:

Ja dzisiaj ambitnie też postanowiłam zaszaleć - oto moja inspiracja jakby ktoś chciał zerknąć ;-) Red Velvet Cake

Ja to ciacho dodałam już dawno do "ulubionych", ale jeszcze nie miałam odwagi go upiec ;-) Będę Cię prosiła o zdanie relacji jak wyszło i o fotkę ciacha w Twoim wykonaniu :tak:
Ten blog jest fajny, bo można poczytać opinię o danym ciachu
:tak:

balbinka- ja próbuje p[rzytyc od 5 lat i nic ... ani grama .... :wściekła/y: a co do kłótni, poszło u nas oczywiscie o to,ze ja nie pracuje ... :wściekła/y: siedze w domu juz od 4 miesięcy ... i niechcacy M. mi to żygnął ;(

No ja wiem, że mogę przytyć, muszę się tylko postarać ;-)
A u mnie wczoraj był banał... M wrócił z pracy po 17:00. Ja na 19:00 stomatolog i powiedziałam, że sama pojadę, bo nie wiem ile czasu mi zejdzie. Uparł się, że mnie zawiezie i poczeka na mnie. Ok. Zeszło w sumie 2,5h, bo nie dość że było opóźnienie to jeszcze wymieniła mi jakieś stare uzupełnienie w zębie. Na to mój M, że jak wiedziała ile czasu to zejdzie to mogłam mu powiedzieć :szok: Niby skąd??? :eek: No i sie dowiedziałam, że to moja wina, że jestem nieodpowiedzialna i uszom nie wierzyłam. Trzasnęłam drzwiami i chciałam 15km z buta iść do domu. Do tego doszło parę innych spraw równie bezsensownych i tak ryczałam całą drogę (zgarnął mnie do auta ;-)) w domu kolejna rozmowa, potem przepraszanie a oka i tak nie zmrużyłam.
Wstałam o 6:00, wyprasowałam koszulę, zrobiłam śniadanie do pracy, oporządziłam psy i była dla mnie słodki jak Nutella
;-)
 
O proszę Cię balbinka to o takie pierdoły poszło???? Uuuuffff .... bo myślałam, że coś gorszego.... :)))))) Każdemu czasem puszczą nerwy z byle bzdury - najważniejsze, że były przeprosiny i porozumienie ;)))
 
Ostatnia edycja:
Kocurek to dobrze ze wszystko ok ;-)

Dziewczyny uciekam na chwile poleżeć chociarz należałam sie w szpitalu ale troszke zmęczona jestem :-(

Zajrzę potem ;**

Całuje :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki, przepraszam Was już, zajrzę później jeszcze, a teraz zmykam....

GUMISIA
ja umiem, musialabyś mi przesłać linka do Twojego wykresu albo jakieś zdjęcie... Tylko teraz muszę już iść, ale jeszcze dzisiaj bym Ci odpisała. W razie czego wyślij mi prywatną wiadomość :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry