reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O proszę Cię balbinka to o takie pierdoły poszło???? Uuuuffff .... bo myślałam, że coś gorszego.... :)))))) Każdemu czasem puszczą nerwy z byle bzdury - najważniejsze, że były przeprosiny i porozumienie ;)))

No my jak się popsztykamy to tylko o takie bzdury. Ale co mnie nerwów to kosztuje... :wściekła/y:
 
reklama
wisienka ra ra rasputin...???? no takie szlagiery to tylko my dinozaury znamy :-D:-D:-D

a propos.... made jesteś???? załapałam się z racji wieku na te genetyczne co mnie pytałas - mam w środę :tak:
 
Hej babeczki!

Przepraszam, że wczoraj mi się zniknęło, ale przysnęłam na kanapie, a potem już tylko ząbki umyłam i spać. ;-);-) Dziś M. pracuje w domku, wiec mamy wesoło. :-) Poranna kawusia razem, śniadanko, "Przyjaciele" lecą. :-D A po południu śmigamy do Szwecji. :-):-)

Zaraz będę czytać.
 
reklama
Kocurek - jestem jakby jednym okiem... bo drugie się samo zamyka :))) od kiedy w ciąży jestem to wstaję kilka razy w nocy, po co? a po to żeby zobaczyć która godzina :-D wszystko mi się poprzestawiało w tej głowie :)))))
Co do badań, to ja jednak odwołałam, tak sobie pomyślałam,że jeśli pójdę, a wyniki będą się różniły to zacznę świrować, a po co mi to ? ;-) A za Ciebie trzymam kciuki, może nawet płeć poznasz ? ;-) chcesz wiedzieć ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry