reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jeszcze tylko 3 godziny
3 godziny
tylko 3 godziny
ach jeszcze tylko 3 godziny!!!!!!!!!!

Pozabijam dzisiaj te dzieciaki!

Cześć Babki :)
 
reklama
Gdyż bo poniewaz jestem super szybciorem;-), to wróciłam już z kwiaciarni, dokanczam zimną poranną kawę i zajadam ciachem kupionym w piekarni ...
żescie sie rozpisały, a tylko godzinkę mnie nie było ....

gumisia- powiem Ci, że ja tak owych odczuc nigdy nie miałam, więc nie wiem co to ...:eek:

balbinka- pracowałm w sklepie z ciuchami i mam kilka pięknych kiecek, założonych jeden raz , albo wcale, woęc jakbys kiedyś potrzebowała, to wal śmiało ... :):-)
 
mary - :-D witaj mamo Groszka ))))) udanej wizyty.

palemka - ;-) miłośniczko gorących kąpieli :-p ja też zjadłam ciacho, a co ! W-Zetkę :-p
 
Witam kolejne przybyłe dziewczęta :happy:

balbinka a portagenu próbowaś?

Nie, tego nie próbowałam. Generalnie ja bardzo szybko chudnę w sytuacjach stresowych. Na tydzień potrafię nawet 5kg zrzucić :confused2: A ostatnio jeszcze auto było ponad miesiąc u mechanika także tyrałam wszędzie na nogach :wściekła/y:
Ja do przytycia nie mam wiele, ale zaleca się aby przy moim wzroście (166) ważyć chociaż 50kg. A na tą chwilę mam 46 na liczniku (jeszcze miesiąc temu 44 :zawstydzona/y:).
Mój M to dopiero szczypior! Ma 178 i waży 58kg :eek: w porywach do 60kg. Badał się już pod każdym kątem i wszystkie wyniki ma super, robali tez nie ma ;-) Ma po prostu taką przemianę materii - wieczorem cały słoik Nutelli, kiełbaska, tosty (tak, tak - wszystko po kolei jednego wieczora) a rano siiiiiuuuuuupppppp i wszystko pooooszłoooo :confused2:

Zrobiłam już ciasto na chlebek, teraz czekam 3h i formuję bocheneczki i znowu 1,5h do wyrośnięcia a potem to już 30min. w piekarniku i gotowe! :cool2:

balbinka- pracowałm w sklepie z ciuchami i mam kilka pięknych kiecek, założonych jeden raz , albo wcale, woęc jakbys kiedyś potrzebowała, to wal śmiało ... :):-)

"senk juuuu" :-) będę pamiętać ;-)
 
Ostatnia edycja:
balbinka- to dużo się nie różnimy , ja mam 168 cm wzrostu - 49 kg, a mąż 180 cm i chyba 84 czy jakos tak, jestem o połowe chudsza od niego ... o zgrozo !!! Ale na szczęście nigdy, absolutnie nigdy nie dał mi nawet do zrozumienia, że mu to nie odpowiada, no spróbowałby tylko !!! hehe

dobra czas się brac za siebie, musze się wyszykowac na urodzonki, kąpiele , fryzy i te sprawy ;)
Do usłyszenia jutro forumowiczki :)
 
Mademoiselle - hej! :-) A dziękuję, następne wizyty 7 i 14 kwietnia. :-)

Kocurek - hej! Jak samopoczucie?

Młodamamusia - ale fajnie, że wleciałaś, bo już się o Ciebie martwiłyśmy! Mam nadzieję, że wszystko OK!

Palemka, Balbinka - ale z Was chudziny! :-)


Ja już po prysznicu i śniadanku. :-) Słonko pięknie świeci! :-)
 
Palemka, Balbinka - ale z Was chudziny! :-)

Żeby nie było, mi żebra nie sterczą ha ha ha :-D ja w ogóle jestem z tych co mają cienkie gnaty ;-)
Mój M też nigdy mi tego nie wypominał, może dlatego że sam chudzielec, a nogi ma takie, że nie jedna top model by chciała takie mieć ha ha ha
Mi tylko sysków brakuje :zawstydzona/y: bo ja jak ta Tereska - z przodu deska, z tyłu deska
:zawstydzona/y:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry