reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SOL: chciałabym, bardzo bym chciała, mama obiecała mi, że jak tylko załatwi swoje sprawy z jej nieruchomością i będzie miała pieniądze, to dostanę swoje mieszkanko :tak: dlatego to stan przejściowy, ale muszę jeszcze poczekać :dry:
 
reklama
Sol, to macie miodzio kredycik. My mamy miesięczną ratę 2300-2500 :no: i 26 lat spłacania :baffled: Mamy w planach szybciej to spłacić, bo chcemy sprzedać kawalerkę we Wrocławiu (której mi ogromnie szkoda, bo miała być w przyszłości dla naszego Groszka lub Fasolki) no i jak powiedzie się z IVF to raz do roku chcemy wpłacić większą sumę. My też wyszliśmy z założenia, że lepiej być na swoim. Nawet jak teraz musimy jakieś 1000zl więcej płacić to mam pewność, że nikt nam nie wypowie mieszkania :tak:
No i błogo jest mieszkać na wsi, gdzie nie ma za ścianą sąsiadów, którzy potrafią od rana do wieczora wiercić coś w ścianach, a jak tylko coś upadnie ci na podłogę to drą się, że zakłócamy spokój :wściekła/y:
 
BALBINKA: to ja się przenoszę do Wrocka :-D Tobie będzie wygodnie, bo ktoś będzie płacił :-D oczywiście żartuję ;-)
 
balbinka - to spora rata ale i pewnie więcej kasy wzięliście :sorry: my musieliśmy się zadowolić tym co mamy i też jest ok :tak: A sąsiedzi - za ścianą mam głuchonieme małżeństwo, za drugą (w klatce obok) psychicznie chorą której więcej nie ma (siedzi w psychiatryku) niż jest :-p a pode mną mieszka stara moherowa plotkara do której się nie odzywam :-p light :-D


Marnie się coś czuję dzisiaj :dry: Żołądek mnie już przed jutrem boli :dry: Wrrrr....
 
Zrobiłam małą rewolucję w domku,posprzątałam i ledwo żyję,plecy mnie bolą nieziemsko.
Dzieci nakarmione i wykapane już śpią,mąż robi herbatkę.
Byle do poniedziałku,punkt 8 będę z siostrą pod drzwiami Pani kurator.Chcę zobaczyć jej minę.
Dobranoc kobietki:)
 
Pierwsza pierwsza pierwsza !!!!!!!!!!!!!

sol - przed jutrem powiadasz ???? No to się uśmiałam !!!!
Jesteś błooooska :-D:-D:-D

Jade do siostry na śniadanko, a mąż niewolnik sprzata dziś mieszkanie , wiem, wiem - wyrodnica jestem !!! cóż życie !!! :-D:-D:-D

Pogoda u nas piękna, wiosenna , w zawiązku z czym zyczę Pańciom , miłej i rodzinnej niedzieli !!!
 
palemka - moja mama ma dzisiaj imieniny - co oznacza zlot rodzinny - a ja kocham moją rodzinę jak najcenniejszy skarb - który należy zakopać i NIE sporządzać mapy ;-)


Spadam :-(
 
A moja mama ma dzisiaj urodziny,myślicie,że powinnam jej złożyć życzenia?Mały sarkazm z rana....
Dzień dobry,wciąż z łóżka:)
 
reklama
hehhe i moj brat ma dzisiaj urodziny :) no sie urodzinowo imieninowo zrobilo :)
soll dobre z tym skarbem :)
ja dziewczynki melduje pomiar tempki 17dc-37,05 18dc-36,80 19dc-36,95 i dzis 20dc 36,90m to co myslicie ze mozna uznac to za skok ? ciekawe czy ta owulka byla, jesli tak to licze ze na dniach cycki odpuszcza:)
oj dzisiaj tu pewnie pustki beda...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry