reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bardzo was przepraszam babeczki ze tak późno się melduje ale musiałam ochłonąć.... niestety beta 0,1 czyli klapa na całej linii

bardzo wam dziękuje za wsparcie i kciukaski

ja na razie muszę poskładać moje rozsypane życie .... a potem -zobaczymy

powodzenia staraczki!!!!

będę zaglądała

PS. czy ktoś wie co u vane? dawno się nie odzywała ???
moja kochana trzymaj się słonko ,będę się odzywać jeśli pozwolisz ,mocno tulę!!!!!
 
reklama
Meg – też mi kazali robić kariotyp, 350 od osoby, wynik miałam po ok. 2 tygodniach. Oprócz tego wszystkie możliwe przeciwciała, też drogie badania. Popytaj, czy i tego nie będziesz musiała robić.
Dziewczyny, gin zlecila mi badania:
DHEAS, TST, E2, SHBG, FSH, LH, MTC, przeciwciała TPO. Badanie mam zrobić miedzy 2 a 5 dniem cyklu, a potem w tym samym dniu wizyta lekarska. Czyli mam z krwawieniem iść na wizytę? Nie będą mi robili żadnych usg?
 
bzzz tak strasznie mi przykro.Myślami jestem z Tobą. Nie będę Cię kochana pocieszać bo wiem że to nic nie da. Wiedz tylko że jestem z Toba. Jakie te piep....ne życie jest d....y
 
bzzz bardzo mi przykro, że się nie udało mam nadzieję, że szybko zbierzecie siły na kolejną próbę :tak:Pozdrawiam ciepło.

Meg my robiliśmy genetykę na NFZ na podstawie skierowania z kliniki. Wszystko bezpłatne ale baaardzo długo to trwało (z 2-3 m-ce od rejestracji do wyników).

Jednak wczorajsza radość z malejących objawów była przedwczesna. Wczoraj popołudniu brzuch urósł mi jeszcze bardziej, doszły do tego mega mdłości i osłabienie. Pojechałam do kliniki, dostałam 3 kroplówki i zrobiłam badania krwi. Lekarz powiedział, że tragedia się nie dzieje póki mogę sikać, nie mam duszności i mam dobre wyniki badania krwi. No wiec teraz zbieram mocz pojemnika żeby zobaczyć czy jest go wystarczająca ilość :oo:

A z pozytywnych informacji okazało się, że beta przyrasta, miałam wczoraj 89 (9 dpt) i wygląda na to, że się udało :-D!!!!!!!!!!!!!!
W związku z tym lekarz powiedział, że przy ciąży takie objawy przestymulowania jakie mam teraz najprawdopodobniej będą mnie trzymać do 10 tc :growl:
Ale niech sobie trzymają, ważne, że maluch/y się w końcu zagnieździły!
A kolejne badania krwi jutro.

Pozdrowienia!
 
Balbi_nka - gdzie robiłaś badanie??
Asiiek - miałaś to jako podstawowe badanie przed przystąpieniem????

Bzzzz- jestem z Toba kochana

Dzwoniłam do Krakowa to na NFZ czeka się 3 mce dna konsultację do poradni genetycznej i 8 miesięcy do samego badania. SZooook! Odpada!
 
Ostatnia edycja:
Meg, ja robiłam dokładnie w tej klinice - fundacji, co przesłałam Ci linka, czyli we Wrocławiu. W tej fundacji też robią badania odpłatnie. Jak zadzwoniłam do nich w marcu w celu rejestracji, to też mi babka powiedziała, że najbliższy termin w październiku! Wkurzyłam się i zapytałam, czy jak zapłacę to czy termin jest krótszy (robią to Ci sami lekarze w tym samym pokoju lekarskim), była chwila ciszy w telefonie i wyznaczyła nam termin za 3 tygodnie, także trzeba trochę powalczyć. Ale gdybym miała czekać pół roku, to też bym zapłaciła...
U nas niestety nie fajne informacje, mój mąż ma translokację chromosomów 13,14 i dla nas jedynym wyjściem jest IVF z PGD, gdzie robi to tylko Invicta. Najgorsze jest to, że nasze szanse maleją, ale mam wizytę na 26.08, musimy spróbować
Tak bardzo bym chciała żeby nam się udało...
 
lulin
gratulacje, taka beta w 9dpt to może nawet wróżyć bliźniaki :tak: trzymam kciuki za przyrost i co by hiperka szybko sobie poszła i nie dokuczała

Meg
nie wiem z jakiego jesteś miasta ale w punktach diagnostyki robią kariotypy, zresztą wysyłają krew do Bociana w Białymstoku :) tu jest link do diagnostyki sprawdź gdzie masz blisko i od ręki masz badania a wynik do 3 tygodni, bo sama robiłam
DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne i analityczne: Diagnostyka
po prawej stronie jest zakładka "znajdź placówkę" wpisz województwo i miasto a wyskoczą Ci w twoim rejonie.
 
bzzz strasznie mi przykro, ale odpocznij trochę i walcz dalej, musi się kiedyś w końcu udać.

Lulin pięknie betka Ci rośnie, i niech rośnie, rosnie i rośnie :)


Balbinko, Meg wiem, że tyle trzeba przejść, ale na pewno warto, wasze maleństwa też w końcu was znajdą :)
Asiiek, Iwka55 mogłybyście mi podpowiedzieć ile razy robiłyście akupunkturę i wktórym momencie, zastanawiam się czy też nie iść, chyba mnie przyjmą jak nie robię IVF w Inviccie?
 
reklama
bzzzz :(

Lulin gratuluję po cichutku :)

danii ja miałam w 1 dniu stymulacji, w 8 dniu stymulacji, ok. 30 minut przed transferem i odrazu po transferze. Razem 4, w tym 2 w dniu transferu. Kiedy zaczynasz zastrzyki?
Ja coraz barziej boję się poniedziałku. Zastanawiałam się nawet czy dziś na betę nie lecieć aby się upewnić, ze jest ok.
 
Do góry