reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki jak wasze dzisiejsze samopoczucie??Mnie brzuch wczoraj i dzisiaj juz nie boli, test z porannego moczu wyszedł oczywiście negatywny, robiłam bete żeby już na 100%wiedzieć ze nie jestem w ciąży, wyniki bedą dopiero po 18, wiec mam jeszcze kilka godzin złudzeń i nadziei że może jakiś cud się wydarzy.....
 
reklama
lolitka - dziś o Tobie myślałam , że nie zaglądasz zbyt często ale masz usprawiedliwienie:-D. Ja obecnie zaczynam próby z inseminacją , ale powiem szczerze , że już mi się odechciewa. Miałam mieć 1 próbę w zeszłym tyg ale ze względu na wolne i jakieś wyjazdy lekarzy no to się przesunęło. Wyliczyłam że @ dostanę ok 18 maja więc końcówka maja już byśmy działali , ale niestety od 3 dni mam plamienia i chyba @ przyjdzie wcześniej no i ciekawe co znowu się poprzestawiało. Nie wiem ciągle tylko pod górkę więc pomyślałam o tych ziółkach.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze prosze jak u was wyglądał criotransfer?Wiem że to zależy od kliniki ale jaki to był koszt??
 
mgiełka to zalezy czy masz na cyklu sztucznym czy na naturalnym, ja na pocztku chciałam miec na naturalnym wiec był monitoring, wizyty, zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny ale niestety test był pozytywny pare dni z rzedu a pecherzyk nie pękł i miałam wybór albo próbowac w przyszłym cyklu znowu na naturalnym albo na sztucznym ja wolałam nie ryzykowac i podeszłam na sztucznym. N a sztucznym miałam zastrzyk diphereline na wyciszenie, dwa tyg puźniej wizyta z wynikami estradiolu i LH i jak wyniki były ok to zaczełam brac progynove potem jeszcze 2 wizyty na podgląd endo i decyzja o crio. wiec tak u mnie w klinice sam transfer kosztuje 1200 zł+wizyty, a jezeli na sztucznym do tego jeszcze 370 za zastrzyk.
 
witam mi właśnie dzisiaj rozpoczął się okres. Nie jest on jeszcze prawidłowy, ale zaczął się jak wszystkie moje okresy. Więc tyle. Teraz chwile sobie odpoczniemy i zaczniemy albo jeszcze w tym roku albo aż w przyszłym, będzie zależało od kasy. Mam nadzieję że zakwalifikujemy sie do programu dzielenia się komórkami, w tedy koszty całkiem maleją. I wtedy mogła bym spróbować jeszcze w tym roku. Ale następnym razem każe sobię władować wszystko:):)
 
miska...ty mialas zastrzy z diphereline?ja wlasnie bede podchodzic na dlugim protokole i dr powiedziala mi wlasnie, ze podadza mi diphereline, ale myslalam, ze to sa zastrzyki, ktore podaje sie codziennie? a u ciebie zrozumialam, ze to byl jeden zastrzyk?
jak sie po tym czulas? ogolnie powiedz cos o diphereline, bo jestem ciakawa co to za lek :tak:
Magdalena...wspolczuje ci naprawde kochana, ale widze, ze bardzo spokojnie to przyjelas...tule cie mocno :*:*
 
miliaa to jest jeden zastrzyk domieśniowy wiec bedziesz musiała isc do pielegniarki zeby ci go wykonała, ja po nim nic nie czułam ogólnie jak bym go nie brała, wogóle podczas stymulacji nie odczuwałam zadnych skutkow ubocznych. A dipherelina ma na celu uspienie jajników, bedziesz jak kobieta z menopauzą:-)

Magdalena bardzo wspólczuje, nawet nie potrafie sobie wyobrazic co czujesz po tylu nieudanych próbach, ale dobrze ze masz siły walczyc dalej, życze ci zebys doczekała sie tego bociana i zeby zostawil ci tak długo wyczekiwanego dzidziusia.

Ja tez musze czekac na kolejne podejscie bo musimy pieniadze nazbierac:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry